10 ربیع‌الاول 1443

اطلاعیه زمانبندی تحویل مدارک و مستندات قبول شدگان چند برابر ظرفیت مرحله اول استخدام پیمانی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام ،شیروانی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام گفت:زمانبندی تحویل مدارک و مستندات معرفی شدگان چند برابر ظرفیت مرحله اول استخدام پیمانی آموزش و پرورش استان ایلام اعلام گردید.

شیروانی ادامه داد: تدابیر و برنامه زمانبندی برای کنترل مدارک و مستندات ،تطبیق قوانین و مقررات با وضعیت داوطلبان اتخاذ گردیده است .

وی افزود :معرفی شدگان مرحله اول ضمن درست داشتن مدارک خواسته شده از روز یک شنبه مورخ 22 دی ماه 1398 تا روز سه شنبه مورخ 24 دی ماه 98 برابر تقویم زمانی و به تفکیک رشته از ساع 9 الی 16 عصر باید به ساختمان شماره 2 اداره کل آموزش و پرورش –سالن گروه های آموزشی مراجعه نمایند .

شیروانی در پایان گفت:عدم مراجعه در مهلت زمان مقرر به منزله انصراف از استخدام تلقی می گردد و فرم مربوط به غائبیین تکمیل خواهد شد.

 

 

مدارک مورد نیاز:
1-یک عدد پوشه به رنگ قرمز همراه با گیره

2- پرینت کارنامه قبولی در آزمون استخدامی  دو نسخه- گواهینامه موقت یا دانشنامه مدرک تحصیلی لیسانس/ فوق لیسانس بر اساس مدرک تحصیلی مجاز( برابر کد اشتغال- محل انتخابی)  دونسخه کپی از آن .

3- اصل و کپی شناسنامه تمام صفحات در دو نسخه و همچنین  اصل و کپی کارت ملی و پایان خدمت ( ویژه آقایان) در دونسخه –

4-    6 قطعه عکس با زمینه سفید و تمام رخ در سال جاری( پشت نویسی شده)

5- فرم اطلاعات فردی( ویژه گزینش)  در دو نسخه

6- اصل معرفی نامه رسمی  و بروز از بنیاد شهید و امور ایثار گران برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگران با ذکر نوع ایثارگری و درصد جانبازی خطاب به اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام-

7-  اصل معرفی نامه رسمی بروز از سازمان بهزستی استان برای معلولین خطاب به اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام-  

8- اصل و تصویر مدارک مشمولین حافظین قرآن درجه 1 تا 3 

9- اصل گواهی حضور در جبهه برای قبول شدگان از طریق سهمیه ایثارگری ( رزمنده – فرزند رزمنده) –

10- اصل سوابق غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی از تاریخ 22/11/1357  به بعد که حقوق آنها از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است ( برای افرادی که می خواهند بدلیل افزایش سن از تقلیل شرایط سنی استفاده نمایند)

 10-فرم معرفی نامه از بنیاد نخبگان( برای افرادی متقاضی استفاده از امتیازات نخبگان)  

مکان مراجعه: اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام ساختمان 2 سالن گرو های آموزشی