10 ربیع‌الاول 1443

اطلاعیه

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام، اوّلین دوره ی انتخاب کتاب برتر آموزش و پرورش استان ایلام با هدف افزایش انگیزه ی فرهنگیان مؤلّف، گسترش فرهنگ پژوهش و نمایاندن آثار فرهنگیان، توسط گروه تحقیق و پژوهش اداره ی کل آموزش و پرورش استان ایلام برگزار می شود.

تمامی معلمان، کارکنان اداری آموزش و پرورش و دانشجومعلمان می توانند نسخه ای از اثر خود را با شرایط ذیل این اطلاعیه ارسال نمایند. دبیرخانه پس از داوری، از آثار برتر تقدیر به عمل آورده و کلیه ی آثار دریافتی را در نمایشگاه استانی هفته ی پژوهش در آذر ماه سال جاری به نمایش می گذارد.

در ضمن، فراخوان اوّلین دوره ی انتخاب کتاب برتر آموزش و پرورش استان ایلام علاوه بر اینکه در بخش اطّلاعیه ­های پورتال اداره ی کل آموزش و پرورش و معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی استان ایلام به نشانی ilam.medu.ir  قابل دریافت است، به شکل بخشنامه به کلیه ی مدارس استان ایلام ارسال می گردد.

شرایط شرکت در فراخوان:

  • کتاب هایی که از سال 1395 تاکنون به چاپ رسیده اند می توانند در این فراخوان شرکت کنند.
  • از ارسال کتاب های کمک درسی خودداری گردد.
  • کتاب های دریافتی برگشت داده نخواهند شد و برای استفاده ی عموم در بخش کتابخانه ی پژوهشکده ی تعلیم و تربیت آموزش و پرورش استان ایلام نگهداری می شوند.

راهنمای ارسال کتاب: 

  • شرکت­ کنندگان، کتاب های خود را شخصاً یا توسّط رابطان پژوهشی در شهرستان ­ها و مناطق، به دبیرخانه ی انتخاب پایان ­نامه ی برتر در گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش ایلام تحویل نمایند.
  • مهلت ارسال کتاب تا پایان مهر ماه می باشد.
  • در هفته ی پژوهش به نفرات اوّل تا سوّم علاوه بر گواهی کتاب برگزیده به ترتیب مبلغ ده، پنج و چهار میلیون ریال وجه نقد و به بقیه ی شرکت­ کنندگان لوح تقدیر اهدا می گردد.
  • دبیرخانه ی فراخوان اوّلین دوره ی انتخاب کتاب برتر در ساعات اداری از طریق تلفن 08433337140 و نیز شماره همراه 09187268208 آماده ی پاسخگویی به پرسش های همکاران است.