پورتال معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی
به وب سایت مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش خوش آمدید.      

از سیاست های دولت تدبیر و امید تقویت ورزش های همگانی قهرمانی است
کد خبر: q8BpbRBJ
تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۲:۱۴:۱۵
خلاصه خبر : مدیر کل آموزش و پرورش استان ايلام گفت: یکی از اهداف وزارتخانه شناسایی دانش آموزان مستعد در زمینه های مختلف ورزشی و ایجاد پایگاههای استعداد یابی در مدارس می باشد و این استعدادها را از سرمایه های آینده ی ورزش کشور عنوان كرد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان ایلام،علی بیرانوند مدیر کل آموزش و پرورش استان درمراسم افتتاحیه سی و چهارمین دوره مسابقات کشتی نونهالان کشوراظهار كرد: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به امر ورزش همگانی و ورزش قهرمانی شده است و موفقیت در این امر مستلزم توجه جدی به ورزش مدارس می باشد.

بيرانوند توجه به ورزش قهرمانی و درون مدرسه ای و تقویت آن را از مهمترین برنامه های وزرات اموزش و پرورش خواندو گفت: یکی از اهداف وزارتخانه شناسایی دانش اموزان مستعد در زمینه های مختلف ورزشی و ایجاد پایگاههای استعداد یابی در مدارس می باشد و این استعدادها را از سرمایه های آینده ی ورزش کشور قلمداد نمود.

وی همچنین همکاری و کمک همه دستگاههای اجرایی استان را دربرگزاری این رقابت ها ستودنی دانست و ادامه داد: راه پیشرفت و موفقیت ورزش استان را حمایت همه مسئولین نهادها و ارگان های استانی را مي طلبد.