پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: mLIOXFep     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ ۰۹:۴۸:۴۰     
همزمان با هفته کتاب صورت گرفت:

گلریزان فرهنگی، با اهداء بیش از 3 هزار جلد کتاب توسط کارکنان اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان

کارکنان اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان،همزمان با هفته کتاب و در یک حرکت فرهنگی،بیش از3هزارجلد کتاب با عناوین مختلف،برای استفاده در مدارس نواحی ومناطق 14گانه آموزشی استان هدیه کردند.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان زنجان،کارکنان اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان،همزمان با هفته کتاب و در یک حرکت فرهنگی،بیش از3هزارجلد کتاب با عناوین مختلف،برای استفاده در مدارس نواحی ومناطق 14گانه آموزشی استان هدیه کردند.

محمود عباسی در این مراسم گفت:مقوله ی کتاب و کتاب خوانی در مدارس اولویت اول آموزش وپرورش می باشد.

وی تصریح نمود:با توجه به این موضوع در اولین روز از بیست وپنجمین هفته کتاب و کتابخوانی،کارکنان اداره کل آموزش وپرورش استان در یک حرکت بدیع و نو 3هزار جلد کتاب با عناوین مختلف،به 14 منطقه آموزشی استان اهدا نمودند.

درادامه،معاون پرورشی وفرهنگی آموزش وپرورش استان،ازسایردستگاه های فرهنگی خواست همکاری لازم را برای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی و ترویج دانایی با آموزش و پرورش داشته باشند.

عباسی با اشاره به موضوع  کتاب های اهدایی ،گفت:بیشتر این کتاب ها مذهبی و غیر درسی می باشند و از سایر همکاران در نواحی و مناطق نیز خواستاریم این روند و اهدای کتاب را در برنامه هایشان داشته باشند.

این مقام مسئول در پایان اظهار کرد:این مراسم در نوع خود در سطح استان اولین می باشد و همکاران در یک جهاد فرهنگی کتاب های خودشان را به مناطق محروم در استان اهداء کردند.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه