پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: LDHtnBzQ     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ ۱۰:۲۴:۳۷     
مديركل امور مجلس وزارت آموزش و پرورش خبرداد:

ملاقات 100 نفر از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي با وزير آموزش و پرورش

مديركل امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از ملاقات100 نفر از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي با وزير آموزش و پرورش خبرداد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، سيد محمد شفيعي در خصوص تحقيق و تفحص از صندوق ذخيره فرهنگيان، اظهاركرد: درحال حاضر چهارمين جلسه كميته تحقيق و تفحص از صندوق ذخيره فرهنگيان با همكاري وزارت آموزش و پرورش برگزار گرديد و باتوجه به گزارش هفتگي كميسيون هاي مجلس، صبح روز دوشنبه پنجمين جلسه برگزار خواهد شد .

مديركل امور مجلس وزارت آموزش و پرورش  تصريح كرد: در اين جلسه به تناسب موضوع مسئولين مربوطه، وزراء و معاونين ذي ربط با دعوت كتبي حضور پيدا مي‌كنند و نتايج مربوط به اين موضوع پس از جمع بندي نهايي توسط كميسيون مربوطه، جهت قرائت در صحن علني مجلس ارائه خواهد شد.

وي به چگونگي تعامل وزيرآموزش و پرورش با مجلس شوراي اسلامي اشاره كرد و افزود: بنا به درخواست نمايندگان مجلس ديدارهاي منظم هفتگي با وزير آموزش و پرورش صورت مي گيرد و اين ملاقات‌ها در جهت حل مشكلات آموزش و پرورش در سطح ملي، استاني و منطقه‌اي انجام مي شود.

شفيعي با تاكيد بر اين كه تا كنون،100 نفراز نمايندگان مجلس شوراي اسلامي با وزيرآموزش و پرورش ملاقات داشته اند، افزود: وزيرآموزش و پرورش از بدو ورود دركابينه دوازدهم، هر هفته در مجلس حضور داشته و به درخواست‌ نمايندگان رسيدگي مي‌كنند.

مديركل امور مجلس وزارت آموزش و پرورش به حضور معاونين وزير آموزش و پرورش دركميسيون آموزش و تحقيقات مجلس اشاره كرد و گفت: فيض، معاون پرورشي و فرهنگي، حميدي، معاون تربيت بدني و سلامت و عباسپور، مديركل انجمن اولياء و مربيان  اين هفته در كميسيون حضور پيدا كردند .

شفيعي به بازگشت «طرح استخدام معلمان حق التدريس، مربيان پيش دبستاني و آموزشياران نهضت سوادآموزي»، به كميته آموزش، كميسيون تحقيقات مجلس جهت بررسي اشاره كرد و گفت: با توجه به اهميت و ظرافت كار تعليم و تربيت، موضوع جذب و استخدام در آموزش و پرورش بايد با حساسيت و دقت انجام شود ودر اين خصوص با نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و مسئولين حوزه تخصصي در وزارتخانه، سازمان اداري و استخدامي كشور و ساير مراجع ذي ربط در دولت همكاري نزديكي داريم.  

وي خاطرنشان كرد: پس از برگزاري جلسات كارشناسي، «طرح استخدام معلمان حق التدريس، مربيان پيش دبستاني و آموزشياران نهضت سوادآموزي» جهت تعيين تكليف نهايي از طريق كميسيون به صحن علني ارسال خواهد شد.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه