پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: ItLxM8JP     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ ۰۸:۴۰:۴۹     
مديركل انجمن اوليا و مربيان وزارت آموزش و پرورش خبرداد:

ساماندهي حمل و نقل دانش آموزان براساس آيين نامه مصوب هيئت دولت

مديركل انجمن اوليا و مربيان وزارت آموزش و پرورش از ساماندهي حمل و نقل دانش آموزان براساس آيين نامه مصوب هيئت دولت خبرداد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، نورعلي عباسپور با اشاره به فرا رسيدن زمان بازگشايي مدارس و اهميت موضوع حمل و نقل دانش آموزان، اظهاركرد: با هدف رفع نگراني اوليا و براساس رويكردهاي تربيتي، تامين سلامت جسمي و امنيت رواني دانش آموزان، حمل و نقل دانش آموزان در تمام مراكز استان ها و شهرستان ها و مناطق كشور را ساماندهي كرده ايم.

وي افزود: با مساعدت وزارت كشور و شهرداري ها، براي حمل و نقل دانش آموزان، پيمانكاراني به كارگرفته مي ‌شوند كه واجد شرايطي از جمله، خودروي استاندارد، معاينه فني خودرو و رانندگان داراي صلاحيت وآموزش ديده، باشند .

عباسپور ادامه داد: استفاده از خودروي ايمن براي تامين امنيت دانش آموزان و جلوگيري از بروز سوانح و تصادفات از مطالبات هميشگي والدين بوده است بنابراين آموزش و پرورش تلاش خواهد كرد انتظارات والدين برآورده شود.

مديركل انجمن اوليا و مربيان وزارت آموزش و پرورش گفت: به والدين دانش آموزان توصيه مي شود جهت حفظ آسايش و آرامش فرزندان خود با هماهنگي مديران و انجمن اوليا و مربيان مدارس از خودروهاي مجاز داراي شرايط مذكور جهت سرويس اياب و ذهاب دانش آموزان استفاده كنند .

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه