پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: Mv1S55tr     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۰۹:۱۹:۲۰     
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان:

اولین هنرستان کار آفرینی کشور در استان افتتاح شد

در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، اولین هنرستان کار آفرینی کشور در آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان افتتاح شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان  كرمان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان در آیین افتتاح این هنرستان گفت: در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی تولید – اشتغال و تاکیدات مقام معظم رهبری در مورد اشتغال و توسعه آموزش های مهارتی در جامعه، مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک کرمان اقدام به راه اندازی اولین هنرستان تخصصی کار آفرینی در کشور کرده است.

سرور اسکندری افزود: این هنرستان با هدف کار آفرینی و تربیت نیروی ماهر کار برای ایجاد اشتغال و آموزش همراه با تولید که یکی از اهداف وزارت متبوع است راه اندازی شده است.

وی گفت: با نظر مساعد مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان و برنامه ریزی مناسب حوزه فنی و حرفه ای، راه اندازی این هنرستان با آمایش منطقه ای رشته های تحصیلی و نیاز بازار کار در استان صورت گرفته است و امیدواریم بتوانیم گامی مؤثر در راستای کارآفرینی و اشتغال که یکی از راه های توسعه اقتصادی استان است برداریم.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه