پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: rfwepizy     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ ۱۷:۴۵:۳۰     

تعليق اعزام اردوهاي دانش آموزي تا بازنگري مجدد شيوه نامه برگزاري اردوها و بازديدها ي دانش آموزي

وزارت آموزش و پرورش طي اطلاعيه اي از تدوين بازنگري شيوه نامه برگزاري اردو و بازديد دانش آموزي و تعليق اعزام گروه هاي دانش آموزي تا اطلاع ثانوي خبر داد .

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش ، در اين اطلاعيه ضمن ابراز تأسف عميق از سانحه اخير واژگوني اتوبوس حامل دانش آموزان اعزامي به اردوي تشكيلاتي سازمان دانش آموزي  ، اشاره شده است : يك تيم تخصصي ، ماموريت يافته است تا گزارشي از برگزاري و برنامه ريزي اعزام دانش آموزان به اردوي مذكور را به همراه علل و عوامل بروز حادثه مورد بررسي و اعلام نظر قرار دهد .

اين گزارش حاكيست ؛ در اين اطلاعيه يك كارگروه تخصصي نيز ماموريت يافته تا با مشاركت معاونت هاي مربوطه نسبت به بازنگري و اصلاح ضوابط و مقررات برگزاري اردوها و بازديدها با رويكرد افزايش ضريب  ايمني دانش آموزان در سفرهاي گروهي  ، حداكثر ظرف يك ماه آينده اقدام نمايد .

براساس اين گزارش ؛ در اين اطلاعيه مقرر شده است تا بازنگري شيوه نامه برگزاري اردوها و بازديد دانش آموزي و... تا زمان بررسي مجدد دستورالعمل مذكور ، اعزام دانش آموزان در شب ، جز  از طريق وسيله نقليه ريلي وهوايي ممنوع مي باشد.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه