پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: iKPIBaKg     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۲:۴۶:۳۵     
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر:

سال آینده نقل و انتقال نیروی انسانی به مدیران شهرستان ها و مناطق سپرده خواهد شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: از سال آینده نقل و انتقالات نیروی انسانی به شهرستان ها و مناطق سپرده می شود

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان بوشهر، ناصر کرمی در گردهمایی مدیران و روسای شهرستان ها و مناطق استان اظهارداشت: از سال آینده نقل و انتقالات نیروی انسانی به مدیران شهرستان ها و مناطق سپرده خواهد شد و مدیران آن مجموعه باید مسئولیت آن را بپذیرند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهرتصریح کرد: مدرسه مکان اصلی تربیت و آموزش است و مدیر مدرسه باید اختیار لازم برای برنامه ریزی مدرسه را داشته باشد.

کرمی با بیان این که خروجی آموزش و پرورش از مدرسه است بیان کرد: رسالت مدیر مدرسه بسیار سنگین است و نیاز است مدیران مدارس افراد توانمندی باشند.

وي ادامه داد: یک مدیر خوب باید 3 شاخص مهم از جمله متانت،ارتباط و ظاهر مناسب را داشته باشد .

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: امسال پروژه مهر برگزار نخواهد شد و طبق برنامه ریزی قبلی، مدیران باید همه مدارس را مهیای بازگشایی کنند.

گفتنی است، در این نشست اعضای شورای معاونین، مدیران و روسای ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق حضور داشته و به بیان مشکلات و نظرات حوزه خود پرداختند.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه