پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: TVIU0DyD     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۱:۴۵:۰۰     
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تاکیدکرد:

شکل‌گیری شخصیت و مهارت اجتماعی كودكان با کتاب‌خوانی

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر شکل‌گیری شخصیت و مهارت اجتماعی كودكان با کتاب‌خوانی تاكيد كرد.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، علیرضا حاجیان‌زاده در دیدار با نوجوانان عضو مراکز فرهنگی‌هنری کانون گفت: همواره در نشست‌هایی که دراستان‌ها با اعضای کانون دارم با صحبت‌ها و پیشنهادهای خوبی از سوی بچه‌ها روبه‌رو بوده‌ام که در تصمیم‌گیری‌های کلان کانون از آن‌ها بهره گرفته‌ایم.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با بیان این‌که این نشست‌ها، نشان از درک و فهم بالای بچه‌ها دارد، افزود: بچه‌ها در کنار کتاب و کتاب‌خوانی مهارت‌ها و توانمندی های بسیاری را نیز به دست می‌آورند.

وی یادآور شد: دوست‌یابی، ارتباط موثر و مشارکت در فعالیت گروهی از دیگر موضوع‌هایی است که کودکان و نوجوانان با حضور در مراکز فرهنگی‌هنری کانون فرا می‌گیرند.

حاجیان‌زاده به نوجوانان عضو مراکز فرهنگی‌هنری کانون استان زنجان توصیه کرد: تلاش کنید همواره مولد باشید چرا که افراد مصرف کننده خیلی زود اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهند در حالی که افراد مولد به‌روزند و متناسب با شرایط خود، موقعیت‌های جدیدی ایجاد می‌کنند.

وی با اشاره به راه‌اندازی پرتال کودک و نوجوان گفت: اعضای کانون می‌توانند آثار فرهنگی‌هنری خوداز قبیل؛ پویانمایی‌ها، قصه‌گویی، شعر ، متن ادبی و... را در این پرتال با نام خودشان بارگذاری و در معرض دید عموم علاقه‌مندان قرار دهند تا فعالیت‌های موثر و گسترده آنها دیده شود

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه