پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: z37OB7Sn     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۶:۲۵:۰۰     
مديركل فرهنگي هنري، اردوها و فضاهاي پرورشي خبرداد:

اعزام بيش از 550 هزار دانش آموز به اردوهاي راهيان نور درسال جاري

مديركل فرهنگي هنري ، اردوها و فضاهاي پرورشي از اعزام بيشاز550 هزاردانش آموز به اردوهاي راهيان نور تاكنون خبرداد .

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، عصر امروز، مهدي علي اكبر زاده در مراسم تجليل از دست اندركاران حوزه ستادي اردوهاي راهيان نور كه در ساختمان علاقمندان برگزار شد، اظهاركرد: اردوهاي راهيان نور امسال يكي از بهترين و دقيق ترين اردوهاي مشترك بين آموزش و پرورش وسازمان بسيج مي باشد كه تاكنون برگزار شده است .

وي افزود: اردوهاي راهيان نور يكي از تاثير گذارترين فعاليت هاي حوزه تربيتي محسوب مي شود  و آنچه از دلنوشته هاي دانش آموزان بر مي آيد تاثير عميق اردوهاي راهيان نور بر روح و روان آنهارا نشان مي دهد  .

علي اكبرزاده گفت: از ويژگي هاي اردوهاي راهيان نور، آشنايي دانش آموزان با واقعيت هاي جبهه و جنگ، كوتاه بودن زمان اردو و آشنايي با قهرمانان جبهه و جنگ است .

مديركل فرهنگي هنري اردوها و فضاهاي پرورشي تصريح كرد: دانش آموزان شركت كننده در اردوهاي راهيان نور، سفيراني هستند كه راه و زندگي و ايثارگري را براي جامعه بازگو مي كنند .

وی گفت: تاکنون بیش از550 هزار دانش آموز به اردوهای راهیان نور اعزام شده اند واین اعزام ها تا پایان شهریورادامه دارد.

علی اکبرزاده ادامه داد:یکی از فعالیت های تابستانی اوقات فراغت برگزاری اردوهای راهیان نور است و در این راستا یادمان های شهدا در غرب وشمال غرب کشور فعال وپذیرای دانش آموزان است.

وي از آغاز رسمي اردوهاي راهيان نور سال تحصيلي جديد از 12 مهر ماه خبرداد و افزود: طي مراسم نماديني با حضور مسئولين و دانش آموزان اردوهاي راهيان نور در كرج آغاز مي شود .

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه