پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: oy3C1RcR     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۰۸:۴۹:۲۶     

رقابت بیش از 2 هزار دانش‌آموز در مسابقه قرآنی استان در ساری

سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش مازندران در بخش دختران و پسران با شرکت بیش از 2 هزار دانش آموز ۲۸ و 29 فروردین‌ماه در اردوگاه شهدای دانش‌آموزی بادله ساری برگزار شد.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان مازندران؛ این دوره از مسابقات با حضور هزار دانش آموز دختر و بیش از هزار دانش آموز پسر در دو بخش آوایی و پژوهشی برگزار شد که بخش آوایی شامل رشته‌های قرائت، حفظ، اذان و مداحی و بخش پژوهشی شامل رشته‌های مفاهیم نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه، احکام و انشای نماز است.

اين گزارش مي افزايد؛ بخش خواهران در روز 28 فروردین با حضور هزار دانش آموز قرآنی و بخش برادران در روز  ۲۹ فروردین با حضور هزار و ۴۵۰ دانش‌آموز پسر در رشته های پژوهشی و آوایی برگزار شد.

بر اساس اين گزارش؛ قطب دوم مسابقات آموزش و پرورش مازندران در اردوگاه شهید میرزا کوجک خان رامسر هفتم و هشتم  اردیبهشت ماه  با حضور هزار دانش‌آموز پسر و دختر برگزار می‌شود.

گفتني است؛ پس از اتمام مسابقات قطب یک و دو حدود ۱۰۸ نفر از منتخبین برای رقابت با سایر دانش آموزان استان‌های دیگر به مرحله کشوری راه می یابند.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه