پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: JJTTT3SW     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۰۸:۴۰:۳۲     
مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان تاكيد كرد:

توسعه عدالت آموزشی در مناطق محروم و کم برخوردار

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان بر توسعه عدالت آموزشی در مناطق محروم و کم برخوردار تاکید کرد و گفت: دستگاه تعلیم و تربیت از تمام ظرفیت ها استفاده می کند تا مناطق محروم و کم برخوردار مورد توجه قرار گیرند .

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان لرستان، خدانظر دریکوند در بازديد از مدارس منطقه پاپی افزود: آموزش و پرورش اشراف کاملی نسبت به امکانات، تجهیزات و منابع انسانی مناطق و شهرستان ها دارد و تمام  تلاش خود را به کار خواهد بست تا با پیگیری های مستمر نسبت به جذب اعتبارات ملی و استانی اقدام کند . 

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان اظهاركرد: مدیران آموزشی محور تغییر و تحولات مثبت در عرصه تعلیم و تربیتند و بدون حضور مدیران هیچ اتفاق مثبتی در روند آموزش و پرورش مدارس روی نخواهد داد .

وی تربیت شهروند مطلوب را آرمان غایی آموزش و پرورش عنوان و تصريح كرد: باید درکنار آموزش مهارت های اجتماعی هم به دانش آموزان آموزش داده شود و نگاه متولیات تعلیم و تربیت و مسئولین به مبانی تربیتی و اخلاقی هم معطوف شود .

دریکوند خاطرنشان کرد: اگر خواهان تغییرات مثبت در جامعه هستیم باید این تفکر در همه مردم به وجود آید که نقش هر فرد در پیشرفت جامعه غیر قابل انکار است .

مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان برترویج روحیه  همدلی، تفاهم و برادری تاکیدکرد و افزود: با دست به دست یکدیگر به مهر دادو برای توسعه و پیشرفت استان تلاش کرد .

وي به تجهیز مدارس شبانه روزی وادارات ستادی و هوشمند سازی مدارس هم اشاره کرد و گفت: اعتبارات خوبی هم برای تقویت و تجهیز مدارس در نظرگرفته می شود .

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه