پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: 1eMAo5FF     تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۰۸:۰۸:۳۳     
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان سيستان و بلوچستان صورت گرفت

افتتاح نمایندگی آموزش و پرورش بخش آشار مهرستان

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان هجدهمین نمایندگی آموزش و پرورش استان در بخش آشار شهرستان مهرستان افتتاح شد .

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان سیستان وبلوچستان، علیرضا نخعی در اين مراسم اظهارکرد: معرفت و همت مردم و مسئولین در همراهی با آموزش و پرورش جای بسی خرسندی است و مراتب سپاس خود را از این همدلی اعلام می دارم .

وی با اشاره به توسعه شاخص های آموزشی و پرورشی تصریح کرد: مطمئنا افتتاح این نمایندگی رشد این شاخص ها را در بر خواهد داشت و پایگاهی ایده آل برای نظارت و هدایت دانش آموزان منطقه خواهد بود .

مدیرکل آموزش و پرورش استان سيستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: تلاش خواهیم کرد تا بسیاری از موانع و مشکلات سر راه رسیدن به اهداف عدالت آموزشی از جمله کمبود فضا و نیروی انسانی را کاهش دهیم .

نخعی ضمن قدردانی از پیگیری اعضای شورای اسلامی آشار بیان كرد: موضوع نظارت بر کیفیت آموزشی و رصد کردن برنامه های و فعالیت های مختلف آموزشی و تربیتی را بسیار مهم است .

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه