پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: S2SxUMol     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۳:۰۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۸۴
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل:

2 هزارو 474 نفر روز مسافر فرهنگی در استان پذیرش شده اند

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: 2 هزارو 474 نفر روز مسافر فرهنگی تا کنون در استان پذیرش شده اند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان اردبیل، احمد ناصری اظهارکرد: امیدوارم در ایام تعطیلات نوروزی با تمهید مقدماتی که انجام گرفته است میزبان شایسته ای برای عزیزان فرهنگی و خانواده های معزز آنان در استان اردبیل باشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل تصریح کرد: از آغاز پذیرش اسکان نوروزی تاکنون افتخار میزبانی 989 نفر در قالب 275 خانوار را از استان های آذربایجان شرقی و غربی، تهران، گیلان، زنجان و کرج به اردبیل داشته ایم.

وی ادامه داد: مسافران پذیرش شده از آذربایجان شرقی در دومین روز بیشتر از سایر استان هاست و بیشترین پذیرش نیز در شهرستان سرعین صورت گرفته است.

ناصری از آمادگی شبانه روزی 19پایگاه اسکان در نواحی و مناطق و دو مرکز آموزشی فرهنگی (خانه معلم) اردبیل و شهرستان سرعین با نظارت ستاد مرکزی اسکان مستقر در اداره کل آموزش و پرورش استان خبر داد.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه