پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: lBBsKKbs     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۱:۴۴:۰۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۱۴

بازدید مدیركل آموزش و پرورش استان سمنان از ستادهای اسكان نوروزی

مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان از ستادهای اسكان نوروزی شهرستان سمنان بازدید بعمل آورد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان سمنان، محمدرضاجهان درحاشیه بازدید ازستاد اسکان مسافران نوروزی شهرستان سمنان افزود: تکریم واحترام مطلوب از وظایف آموزش وپرورش برای مسافران نوروزی می باشد.

مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان بابیان اینکه در سطح استان ۲۶۰مدرسه و به تعداد یک هزار و ۸۶۸کلاس درس برای اسکان مسافران تجهیز شده است، گفت: در سطح شهرستان های استان شامل شاهرود ۴۷۸ کلاس، سمنان ۵۰۴ کلاس، گرمسار ۲۰۶کلاس، سرخه ۶۰کلاس، مهدیشهر ۲۹کلاس و دامغان ۲۹۵کلاس و آرادان ۳۰ درس برای اسکان مسافران و زائران علی بن موسی الرضا(ع) منظور شده است.

وی تصریح کرد: در سطح بخش های استان سمنان امیرآباد ۱۳کلاس، بیارجمند ۲۸کلاس و بسطام ۱۱۰کلاس درس برای مسافران نوروزی تجهیز شده است.

جهان خاطرنشان کرد: یکی از مواردی که می تواند به تعریف استان سمنان از معبر به مقصد کمک کند توجه به زیرساخت های گردشگری است که آموزش و پرورش به خوبی توانست با در اختیار نهادن مدارس در این بخش ایفای نقش کند.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه