پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: sy32mFLa     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۱:۳۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۹۶
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:

پذیرش بیش از 58 نفر روز مسافر نوروزی در ستاد های اسکان فرهنگیان استان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: تاکنون 58 هزار و 434 نفر روز مسافر در ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان آموزش و پرورش استان پذیرفته شده اند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان کرمان، حسین میرزایی با اعلام این خبر افزود: تاکنون 25 هزار  و 406 نفر در قالب 5 هزار و 975 خانوار در پایگاه های اسکان نوروزی آموزش و پرورش استان کرمان اسکان داده شده اند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان افزود: در روز 29 اسفند ماه 9 هزار و 423 نفر در قالب 2 هزار  و 405 خانوار و 21 هزار 673 نفر روز مسافر  در ستاد اسکان فرهنگیان استان پذیرفته شده اند.

وی عنوان کرد: تعداد خانوارهای پذیرش شده در ستاد های اسکان نوروزی فرهنگیان استان تاکنون، حدود یک درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: تعداد نفرات پذیرفته شده در ستاد های اسکان نوروزی فرهنگیان استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 6 درصد رشد داشته است.

میرزایی خاطر نشان کرد: ستاد های اسکان آموزش و پرورش سیرجان، ناحیه دو کرمان، راور، انار، شهربابک و ناحیه یک کرمان به ترتیب بیشترین آمار پذیرش مسافر  را در استان  تاکنون به خود اختصاص داده اند.

وی با اشاره به بارش باران در استان خاطرنشان کرد: به منظور تامین امنیت خاطر مسافران نوروزی تلاش شده اسکان خانواده ها در کلاس های درس صورت گرفته و در صورت نیاز، امکان اسکان افراد در سالن های ورزشی، نمازخانه ها و خوابگاه های تحت مدیریت آموزش و پرورش نیز وجود دارد.

میرزایی  با بیان اینکه تمامی اقشار مردم در ستادهای اسکان فرهنگیان استان پذیرش می شوند، اظهار کرد: پیش بینی می شود بیش از 350 هزار نفر روز مهمان نوروزی تا پایان تعطیلات در ستادهای اسکان آموزش و پرورش استان کرمان پذیرش شوند.

گفتنی است: میهمانان نوروزی آموزش و پرورش استان کرمان در 441 مدرسه و 5 هزار و 160 کلاس درس، خانه های معلم و مراکز آموزشی رفاهی رفاهی فرهنگیان پذیرفته می شوند.        

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه