پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: CH2ZNZ44     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۰:۱۸:۴۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۷۲
مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان خبرداد:

آماده سازی ۴۰۸ مدرسه در قالب سه هزار و ۱۰۶ کلاس درس برای اسکان نوروزی فرهنگیان

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان از آماده سازی ۴۰۸ مدرسه در قالب سه هزار و ۱۰۶ کلاس درس برای اسکان نوروزی فرهنگیان خبرداد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان هرمزگان، دانش هاشمی پور با بیان اینکه ستاد اسکان فرهنگیان در ۱۷ شهرستان و منطقه در سراسر استان فعالیت خود را با توجه به حضور مسافران زودتر از موعد و از 26 اسفندماه آغاز کرده است، اظهارکرد: برای اسکان فرهنگیان ۴۰۸ مدرسه در قالب سه هزار و ۱۰۶ کلاس درس در نظر گرفته شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان با بیان اینکه این مدارس ظرفیت پذیرایی 50 هزار مسافر را دارند، تصریح کرد: برای اسکان فرهنگیان و همچنین سهولت کار یکهزار و 98 نفر عوامل اجرایی در سراسر استان هرمزگان، شبانه روز در طرح نوروزی به مسافران خدمات ارائه می کنند.

وی خاطرنشان کرد: بالغ بر 15 میلیارد ريال جهت خرید تجهیزات و اقلام بهداشتی، حفاظتی و تبلیغاتی در ستادهای استان هزینه شده است و امیدواریم بتوانیم خدمت شایسته ای به فرهنگیان ارائه کنیم.

مدیرکل آموزش‌ وپرورش استان هرمزگان  افزود: همه کلاس های محل اسکان حتی گروه ب نیز مجهز به وسایل خنک کننده، یخچال،تلویزیون، فرش، پتو ، بالش، پرده، حمام و آشپزخانه هستند.

هاشمی پور گفت: آموزش و پرورش موفیت های خود را حاصل یک کار جمعی می داند که در سایه وحدت و همدلی و کارشبانه روزی حاصل شده است.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه