پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: Le2Ti65A     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۰۹:۵۷:۴۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۷۹
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان خبرداد:

پذیرش 18 هزارو63 نفر مسافر نوروزي در مدارس استان تا پایان روز 28 اسفند اسکان

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان، از اسکان 18هزارو63 نفر مسافرنوروزی درستادهای اسکان آموزش وپرورش استان تا پايان روز 28 اسفند 95 خبرداد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان سمنان، حسین گلهاشم با اشاره به اسکان میهمانان فرهنگی در مدارس استان، اظهارکرد: اسکان مسافران نوروزی در مدارس استان از 25 اسفند 95 آغاز شده است.

وی با بیان اینکه تا کنون 2هزارو613 خانوار فرهنگی در مدارس استان اسکان یافته‌اند، افزود: همچنین هزارو53 خانوارغیرفرهنگی درمدارس استان تا تاریخ 28 اسفندماه اسکان یافته اند.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان با اشاره به اینکه اولویت اسکان در مدارس با خانواده‌ های فرهنگی است، گفت: تا به امروز 12هزارو 855نفرفرهنگی در مدارس استان اسکان یافته اند و این روند سیر صعودی دارد.

گلهاشم با اشاره به فعالیت ستاد اسکان در 11شهرستان ومنطقه  استان، خاطرنشان کرد: بالغ بر هزارو868 کلاس درس و260 مدرسه آماده اسکان مسافران فرهنگی وغیرفرهنگی کشور است.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه