پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: t3vxCmeR     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۰۹:۵۲:۰۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۷۹
رئیس اداره امور رفاهی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی:

تا پایان 29 اسفند 5 هزار و 47 نفر در ستادهای اسکان نوروزی استان پذیرش شده اند

رئیس اداره امور رفاهی اداره كل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی گفت: تا عصر روز 29 اسفند بیش از 5 هزار و 47 نفر در اماكن رفاهي و مدارس آموزش و پرورش استان اسكان يافته اند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان آذربایجان شرقی، مالک افشاری با اشاره به وضعیت مراكز رفاهي و اتاق هاي تجهيز شده مدارس استان گفت: آموزش و پرورش استان با آماده كردن بالغ بر 2 هزار اتاق  با حداكثر توان و امكانات در تلاش است تا بهترين نوع خدمات را در اختيار ميهمانان و همكاران در ايام نوروز ارائه دهد.

رئیس اداره امور رفاهی اداره كل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی از اسکان 572 خانوار در مراکز اقامتی استان تا پايان روز 29 اسفند خبر داد و اظهارکرد: بر اساس آمار ستاد اسکان فرهنگیان تا عصر ديروز 2 هزار و 17 نفر و به احتساب روزهاي اقامت در قالب 5 هزار و 47 نفر روز در مدارس استان اسکان یافته اند.

وی افزود: بدون ترديد نهايت تلاش خود را در جلب رضايت ميهمانان و همكاران در ايام حضورشان در استان بكار خواهيم بست و در این راستا برنامه های متنوعی را برای میهمانان نوروزی در نظر گرفته ایم.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه