پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: LUPvHp73     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۷:۱۸:۲۴     
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش:

انجمن اولیا و مربیان پل ارتباطی مدرسه و خانه است

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش از توجه جدی نظام تعلیم و تربیت به مشارکت اولیاء و مربیان خبر داد، گفت: انجمن اولیا و مربیان پل ارتباطی مدرسه و خانه است.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از شهرستان های استان تهران، عبدالرسول عمادی در آئین، انتخابات شورای انجمن اولیا و مربیان شهرستان های استان تهران ضمن تشریح نقش خانواده در نظام تعلیم و تربیت گفت: آسیب های اجتماعی از جرائم، تخلفات و شکاف های اجتماعی متولد می شود که خانواده در کنترل این ناهنجاری ها نقش تعیین کننده ای دارد.

وی ادامه داد: اولیا در قانع کردن دانش آموزان به عنوان یکی از گروه های مرجع اجتماعی نقشی تاثیرگذار دارند و باید ضرورت توجه به آن فراموش نشود.

عمادی اضافه کرد: گستردگی، نرخ رشد و تراکم در حوزۀ آسیب های اجتماعی بسیار با اهمیت است و خانواده به عنوان مهم ترین سد دفاعی در برابر آسیب های اجتماعی است.

این مقام مسئول نقش شورای انجمن اولیا و مربیان را به عنوان پل ارتباطی بین خانواده و مدرسه مهم دانست و تصریح کرد: تمام همت جامعه باید بر حفظ نهاد خانواده باشد.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه