پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: OvK6IsHh     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۴:۱۰:۰۵     
مديركل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي خبر داد:

ساخت چهارمدرسه هشت كلاسه درروستاهاي مراغه توسط بنياد بركت

مديركل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي گفت: بنياد بركت چهار باب مدرسه با هشت كلاس درس در روستاهاي گونه باخان، مين باش حصارلو، قوزلوجه و جناغ‌بلاغ از توابع مراغه در استان با هزينه بيش از دو ميليارد ريال ساخت.

به گزارش  مركز اطلاع رساني و روابط عمومي  وزارت آموزش و پرورش  به نقل ازاستان آذربايجان شرقي، جعفر پاشايي اظهار كرد: بنياد بركت در راستاي رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب، در 20 آذر سال 1386 توسط ستاد اجرايي فرمان حضرت امام(ره) براي محروميت‌زدايي، توانمندسازي اقتصادي و اجتماعي و انجام امور عام‌المنفعه در مناطق محروم و كم‌تر توسعه‌‌يافته تأسيس شد.

مديركل آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي افزود: مدارس ياد شده كه با دو ميليارد و 340 ميليون ريال اعتبار تأسيس شد در حال حاضر در مقاطع تحصيلي مختلف مشغول به فعاليت هستند.

وي ادامه داد: بنياد بركت همچنين سال 91 در يك طرح توانمندسازي اقتصادي براي توليد پلاستيك و لوله‌ي پي‌وي‌سي در مراغه به ميزان هشت ميليارد ريال مشاركت كرد كه اين مشاركت در سال 93 خاتمه يافت.

پاشايي خاطر نشان شد: اين طرح براي 80 نفر به‌طور مستقيم و غيرمستقيم دراين شهرستان كارآفريني داشته است.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه