پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: 7oZziMSS     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۳:۰۴:۰۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۱۲
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی خبر داد:

توزیع يك هزار تبلت بین دانش آموزان نیمه بینا

رئیس سازمان آموزش و پرورش کودکان استثنایی گفت: سال گذشته طي دو نوبت حدود یک هزار تبلت بين دانش‌آموزان نیمه بینا توزيع شد.

به گزارش مركزاطلاع رساني وروابط عمومي وزارت آموزش وپرورش به نقل از فارس، مجید قدمی در خصوص فعالیت‌های انجام شده برای دانش‌آموزان نیمه بینا اظهاركرد: سال گذشته طي دو نوبت حدود یک هزار تبلت برای دانش‌آموزان نیمه بینا توزيع شد.

رئیس سازمان آموزش و پرورش کودکان استثنایی افزود: هزینه دارو، خدمات توان‌بخشی مانند واکر و ویلچر را هم تأمین کردیم.

وي با تأکید بر اینکه مشکل تمام دانش‌آموزان استثنایی را حل می‌کنیم، خاطرنشان کرد: نمی‌گذاریم کسی باقی بماند که مشکلی داشته باشد، ضمن اینکه به هیچ کسی جواب منفی در خصوص کمک نمی‌دهیم.

قدمي با بیان اینکه اکنون فشار اولیه در خصوص مشکلات را پشت سر گذاشته‌ایم، افزود: تأمین خدمات توان‌بخشی بالغ بر 7 میلیارد تومان هزینه داشت که تمامي آنها را پرداخت کردیم.

رئیس سازمان آموزش و پرورش کودکان استثنایی با بيان اين كه تأمین دارو، هزینه وسایل توان‌بخشی و هزینه خدمات توان‌بخشی را پرداخت کرده ایم؛ بيان كرد: هزینه عینک و اعمال جراحی دانش‌آموزان استثنایی را هم تقبل كرديم و ضمناً هزینه یک سری جراحی‌ها تا سقف 30 میلیون تومان نیز پرداخت شده است.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه