پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ ۱۶:۵۹:۱۶
کدمطلب: UvseSBBx
جوابيه آموزش و پرورش استان خوزستان :
درگيري دانش آموز با مادر براي داشتن تلفن همراه

درگيري دانش آموز پايه ششم دبستان هدف روستاي ميثم تمار بخش شاورر شوش با مادرش براي داشتن تلفن همراه منجر به خودكشي دانش آموز شد.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از آموزش و پرورش استان خوزستان، سيدجلال  نژاد فاضل رئيس آموزش و پرورش شاوور ضمن غيرحرفه اي و غيراخلاقي خواندن اقدام برخي از رسانه ها درباره انتشارخبر ناصحيح خودكشي دانش آموز به دليل دير رسيدن به مدرسه و تنبيه شدن از جانب معلم ورزش، گفت: علت خودکشی دانش آموز پایه ششم دبستان هدف روستای میثم تمار بخش شاوورکه در روز جمعه دهم دی ماه سال جاری در ساعت 21 رخ داد، درگیری وی با مادرش بوده است .

وي افزود: این دانش آموز به دلیل درخواست «تلفن همراه» با مادرش درگیر می شود و پس از درگیری به اتاق ديگر مي رود و با قفل كردن در، اقدام به حلق آويز كردن خود با روسري می کند.

نژاد فاضل افزود: این دانش آموز دارای روابط اجتماعی بسیار خوبی بوده و بنا به گفته مدیر مدرسه هیچ درگیری با مدرسه يا اختلال خاصي نداشته است.

گفتنی است؛ اداره آموزش و پرورش شوش ضمن اینکه حق پیگیری قضایی این موضوع را برای خود محفوظ می دارد، از خبرنگاران رسانه ها می خواهد با تحقیق میدانی، از انتشار اخبار خلاف واقع پرهیز کنند.

به اشتراک بگذارید :