پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: ISve1478     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ ۱۹:۲۰:۰۰     
اطلاعیه مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان:

دومين دوره آزمون المپياد علمي سلول هاي بنيادي و پزشكي بازساختي برگزار مي شود

دومين دوره آزمون المپياد علمي سلول‌هاي بنيادي و پزشكي بازساختي کشور در سال تحصيلي 96-1395 با همكاري ادارات كل آموزش و پرورش استان‌هاي سراسر كشور ، مرکزسنجش وزارت آموزش و پرورش ومعاونت علمي و فناوري رياست جمهوري ، برگزار می شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از باشگاه دانش پژوهان جوان، در این اطلاعیه آمده است: علاقه‌مندان به شركت در اين آزمون از روز شنبه 04/10/1395 تا پايان روز چهارشنبه 08/10/1395 فرصت دارند از طريق مراجعه به سامانه http://oly.medu.ir نسبت به ثبت نام در اين آزمون اقدام نمايند. تمامي دانش آموزان شركت‌كننده در اين المپياد بايد در سال تحصيلي جاري (1396-1395) در يكي از پايه هاي دهم يا سوم متوسطه به تحصيل اشتغال داشته و هيچ گونه وقفه تحصيلي يا ترك تحصيل نداشته باشند.

این گزارش می افزاید؛ بر اساس این اطلاعیه، دانش آموزان دارنده مدال هاي طلا، نقره و برنز ساير المپيادها و برگزيدگان المپياد سلول هاي بنيادي و پزشكي بازساختي كه در سال تحصيلي 1395 -1394 در دوره آموزشي مركز ملي پرورش استعدادهاي درخشان و دانش پژوهان جوان حضور داشته­اند، در صورت تمايل به شركت در اين المپياد ملزم به شركت در تمامي مراحل مختلف آزمون‌های سال تحصیلی جاري هستند و فقط در صورت موفقيت به مرحله بعدي راه خواهند يافت.

شایان ذکر است؛ این آزمون رأس ساعت 2 بعدازظهر روز جمعه 8 بهمن ماه 95، برگزار خواهد شد و به برگزيدگان نهايي امتيازات وجوايزي تعلق خواهد گرفت.

برای دریافت جزئیات ثبت‌نام و سایر اطلاعات لازم را اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه