پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي
کدمطلب: Mfh2HIaV     تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۱ ۱۱:۳۰:۳۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۹۴
رئیس مرکز ملّی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان:

رسالت اصلی مدارس سمپاد گسترش فعالیت های پژوهشی در کشور است

رئیس مرکز ملّی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان: مهمترین هدف و رسالت مدارس سمپاد گسترش و تقویت فعالیت های پژوهشی در کشور است.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل  از استان خوزستان، حسین شجاعی که در گردهمایی مدیران مدارس سمپاد خوزستان حضور یافته بود افزود: مرکز ملی پرورش استعداهای درخشان و دانش پژوهان جوان برنامه های مدونی برای تقویت فعالیت های پژوهشی در کشور دارد.

وی با اشاره به اهمیت تعلیم روش های صحیح پژوهش به دانش آموزان گفت: می بایست تمام ساز و کارهای لازم برای آموزش روش های صحیح پژوهش و تحقیق به دانش آموزان اتخاذ شود تا شاهد رشد و بالندگی علمی دانش آموزان مدارس سمپاد باشیم

رئیس مرکز ملّی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان در ادامه تصريح كرد : آموزش دبیران و مشاوران مدارس استعداهای درخشان از اولیت های مرکز ملی پرورش استعداهای درخشان است چرا که از نظر ما نیروی انسانی کارآمد مهمترین رکن مدارس سمپاد است.

شجاعی با بیان اینکه بيش از  700 مدرسه سمپاد در کشور فعالیت دارند اظهار كرد : ما به دنبال توانمند ساختن مدیران این مدارس هستیم به طوری که با برنامه ريزي های انجام شده چندین دوره کارگاه های دانش افزایی  ويژه مدیران سمپاد در برنامه داریم.

دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه