خانه
تماس با ما
نقشه سایت
                   خانه      آرشیو اخبار      گالری تصاویر     پرسش و پاسخ     تجارب همکاران     تالارگفتگو 
12:251391/6/5 يكشنبه
در گردهمایی معاونین آموزش ابتدایی؛
جناب آقای رحیمی از اتمام امضای تفاهم نامه دفتر آموزش دبستانی و معاونین آموزش ابتدایی استانها خبر داد.

در گردهمایی معاونین آموزش ابتدایی؛ جناب آقای رحیمی از اتمام امضای تفاهم نامه دفتر آموزش دبستانی و معاونین آموزش ابتدایی استانها خبر داد.

به گزارش معاونت آموزش ابتدایی ؛ در بعدازظهر اولین روز از گردهمایی معاونین آموزش ابتدایی  روز شنبه 4 شهریور ماه، مدیرکل دفتر آموزش دبستانی ابتدا از زحمات همه معاونین ابتدایی و همکارانشان به خاطر زحماتی که در راستای استقرار نظام آموزشی 3-3-6 کشیده شده؛ تقدیر نمودند.

ایشان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، بر ارسال دقیق آمار و ارقام؛ کنترل ثبت نام دانش آموزان به ویژه پایه اول و به خصوص در مدارس غیردولتی؛ نظارت برکار مدارس ابتدایی با عناوین مختلف از قبیل شاهد، غیردولتی و قرآنی تاکید کردند.

جناب آقای رحیمی در این جلسه که معاونین و کارشناس مسئولان دفتر حضور داشتند به سوالات معاونین پاسخ دادند و بر آموزش به موقع معلمان پایه های مختلف، تلاش برای انسداد مبادی ورودی بیسوادی، پوشش کامل تحصیلی، نظارت بر وصول به موقع بسته های آموزشی به دست معلمان پایه دوم و ششم، توجه به ارتقاء کیفیت کلاسهای چند پایه و مدارس روستایی، جذب کودکان بازمانده از تحصیل و جلوگیری از ترک تحصیل دانش آموزان نکات لازم را ارائه و سفارش نمودند.

در ادامه بر ارتقاء کیفیت کلاسهای چند پایه، استمرار آموزش معلمان پایه دوم و ششم، تشکیل کارگاههای آموزش برای مدیران مدارس با محوریت محتوای پایه دوم و ششم، ارسال درخواست لوحه آموزش قرآن پایه دوم، پیگیری مهم حوزه ابتدایی از اعتبارات پژوهشی استان، کنترل معلمان مدارس از لحاظ دوره هایی که باید تا آغاز سال تحصیلی 92-91 طی نمایند، تاکید شد.

 

لازم به ذکر است ؛ در این گردهمایی از زحمات سرکار خانم حسامی و سرکار خانم حسین پور  به سبب زحمات و تلاشهای صادقانه ای که در مدت تصدی معاونت آموزش ابتدایی استانهای بوشهر و یزد بر عهده داشتند، تقدیر و تشکر بعمل آمد و سرکار خانم غفاری به عنوان معاون آموزش ابتدایی استان بوشهر و سرکار خانم ناطقی به عنوان معاون آموزش ابتدایی استان یزد توسط سرکار خانم قربان معرفی شدند.

لازم به ذکر است که از 5 استان برتر اردوی عشایر سال 1391 (سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و آذربایجان غربی) و همچنین 5 استان برتر عشایر در ارزیابی سال 91-90 (سیستان و بلوچستان، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی و آذربایجان غربی) نیز تقدیر بعمل آمد.


 
امتیاز دهی
 
 


خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.