وزارت آموزش و پرورش
خانه
تماس با ما
نقشه سایت
اخبار
13:001391/8/29 دوشنبه
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان :
بالاترین و مقدس ترین جایگاه در آموزش وپرورش، معلمی است

مدیرکل آموزش وپرورش استان کرمان در مراسم تودیع ومعارفه مدیر سابق وجدید آموزش وپرورش شهرستان جیرفت بیان داشت :بالاترین و مقدس ترین جایگاه در آموزش وپرورش، معلمی است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش وپرورش به نقل از اداره کل آموزش وپرورش استان کرمان ،ابراهیم شیخ‌بهایی  در جلسه تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان جیرفت اظهار داشت: برگزاری این آیین تکریم شخص نیست بلکه تکریم هویت و موقعیت معلم است.

وی با اشاره به اهمیت جایگاه معلم افزود: طلایی‌ترین دوران آموزش و پرورش در این دوران اجرایی شدن سند تحول بنیادین، قانون اساسی آموزش و پرورش به دستور مقام معظم رهبری است.

شیخ‌بهایی با بیان اینکه مسئولیت‌ها بسیار سنگین است و آنچه باقی می‌ماند، قضاوتی است که درباره مسئول می‌شود، تصریح کرد: سند تحول بنیادین فقط ایجاد پایه ششم ابتدایی نیست این قطره‌ای از سند تحول بنیادین است.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش نیازمند یک باور و ایمان است تا هدف اصلی آن تحقق یابد، خاطرنشان کرد: مدیر موفق کسی ‌است که محصول آینده این نظام را تأمین کند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه دشمن همه جنگ‌ها را علیه ملت ما به کار برده است، گفت: امروز دشمن جنگ اقتصادی و فرهنگی را علیه ملت ما دارد و هجمه او به ایمان فرزندان ما است و می‌خواهد، در زمینه معنوی نیروهای آینده ما را سست کند.

شیخ‌بهایی اذعان داشت: خون امام حسین (ع) برای امر به معروف و در راستای وجود انسان‌های سالم در جامعه ریخته شد و ما هم باید در همین زمینه تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه در آموزش و پرورش بالاترین مقام، معلمی است و به همین دلیل جابه‌جایی در این نهاد به آسانی انجام می‌شود، افزود: انتقال مسئولیت در این نهاد جابجایی قدرت نیست و مسئولیت اگر با سربلندی باشد، شاید مقدمه‌ای برای عاقبت به خیری است.

شیخ‌بهایی با بیان اینکه یک روز خدمت به فرزندان این مرز و بوم در آموزش و پرورش افتخار بزرگی ‌است، اظهار داشت: امید فردا دانش‌آموزان امروز هستند و این فردا به دست معلمان ساخته می‌شود.

گفتنی است ؛ در این مراسم عبد المجید سالاری به عنوان مدیر آموزش وپرورش شهرستان جیرفت معرفی واز خدمات عبد الله عسگری به عنوان مدیر سابق آموزش وپرورش شهرستان تقدیر بعمل آمد.


 


 
امتیاز دهی
 
 

.
.
نسخه قابل چاپ

تعداد بازديد زيرپورتال
اين زيرپورتال امروز
تعداد بازديد اين صفحه: 130
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest2 (meduguest2)


Powered By Sigma ITID.