وزارت آموزش و پرورش
خانه
تماس با ما
نقشه سایت
اخبار
10:191391/10/20 چهارشنبه
امام جمعه شهرستان آمل در دیدار با کارکنان آموزش و پرورش :
رویکرد قرآنی آموزش و پرورش بسیار عالی و شایسته تقدیر است

امام جمعه آمل گفت: آموزش و پرورش باید در جذب نیرو ها بیشترین دقت را داشته باشد تا متعهدترین ، معتقدترین و متخصص ترین نیرو ها را به خدمت بگیرد .

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران،  حجت الاسلام و المسلمین رحمانی امام جمعه شهرستان آمل در دیدار با کارکنان آموزش و پرورش این شهرستان گفت : آموزش و پرورش مهمترین وزارتخانه در دستگاه های اجرایی کشور است .

وی افزود : آموزش و پرورش باید در جذب نیرو ها بیشترین دقت را داشته باشد تا متعهدترین ،معتقدترین و متخصص ترین نیرو ها را به خدمت بگیرد .

در ادامه اکبر لطفی مدیر آموزش و پرورش آمل با ارائه گزارشی از عملکرد آموزش و پرورش آمل گفت : اساسی ترین و اصلی ترین هدف گزینش جذب بهترین ، ارزشی ترین و کیفی ترین نیرو ها در آموزش و پرورش است .

مدیر آموزش وپرورش آمل افزود : با درایت وزیر آموزش و پرورش دانشگاه فرهنگیان از بهمن سال جاری فعالیت آموزشی خور را با حضور 25 هزار دانشجو دبیری آغاز می کند .

وی با بیان این که آموزش و پرورش در تمامی سطوح جامعه و از هر قشری مخاطب دارد افزود : دانش آموزان جان والدین هستند و معلم ، امانت دار بزرگترین دارایی و هستی خانواده هاست .

مدیر آموزش و پرورش آمل تاکید نمود : نیروهای گزینش با علم بر اهمیت و تاثیر معلم بر دانش آموزان و اعتماد خانواده ها به آموزش و پرورش، با جدیت تمام ، تلاش دارند تا با جذب بهترین نیرو ها ، این اعتماد که بزرگترین پشتوانه آموزش و پرورش است را حفظ نمایند .


 
امتیاز دهی
 
 

.
.
نسخه قابل چاپ

تعداد بازديد زيرپورتال
اين زيرپورتال امروز
تعداد بازديد اين صفحه: 128
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.