وزارت آموزش و پرورش
خانه
تماس با ما
نقشه سایت
15:271392/4/1 شنبه
قائم مقام سازمان دانش آموزی:
سازمان دانش‌آموزی، تشکیلات تربیتی برای تربیت تشکیلاتی است

قائم مقام سازمان دانش آموزی، سازمان دانش‌آموزی را یک تشکیلات تربیتی برای تربیت تشکیلاتی عنوان کرد .

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از سازمان دانش آموزی ، داود روستایی در گردهمایی خواهران مسئول سازمان دانش آموزی استان های سراسر کشور، با اشاره به شناسایی سطح ملی جایگاه امور خواهران افزود : فعالیت های دانش آموزی باید به تقویت انسجام ملی منجر شود .

قائم مقام سازمان دانش آموزی ، بینش، دانش، روش و منش را به عنوان 4 مولفه درعملکرد مدیریتی عنوان کرد و افزود : بینش هر مدیری باید به تناسب ماموریت آن ارتقا یابد و از آن جایی که بالاترین مسئولیت سازمان دانش آموزی ، تربیت دانش آموز در راستای رسیدن به کمال است، باید بینش ها نیز بر این اساس شکل گیرد.

وی به لزوم توجه و آگاهی های لازم نسبت به نیاز دانش آموزان دختر در ارائه امور فرهنگی و آموزشی اشاره کرد و خاطرنشان ساخت : روش های مدیریتی در حوزه دانش آموزی باید تازه، مناسب ، نوین و دانش آموز پسند باشد .

قائم مقام سازمان دانش آموزی از برگزاری اردوهای دانش آموزی در فصل تابستان خبر داد و اظهار کرد: فرزانگان استوار اصلی ترین شاخص تشکیلات سازمان دانش آموزی است و برنامه های ملی آموزش و پرورش در اولویت کاری این سازمان قرار دارد.

روستایی بر پرورش و تربیت دختران با رویکرد علمی، جهت ورود به جامعه اشاره کرد و یادآور شد : باید با رویکردهای علمی  و منطبق با آموزه های دینی و مفاهیم قرآنی به دنبال تربیت دانش آموز با تعالیم اسلامی با شیم .


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

تعداد بازديد زيرپورتال
اين زيرپورتال امروز
تعداد بازديد اين صفحه: 306
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.