وزارت آموزش و پرورش
خانه
تماس با ما
نقشه سایت
11:041391/10/10 يكشنبه
مدیر کل آموزش وپرورش استان سمنان در نشست صمیمی وزیر آموزش و پرورش با یک هزار فرهنگی شهرستان های گرمسار ، آرادان و ایوانکی :
فرهنگیان هادیان دانش آموزان برای دستیابی به حیات طیبه هستند

بنائیان سفید مدیر کل آموزش و پرورش استان سمنان ،فرهنگیان را هادیان دانش آموزان برای دستیابی به حیات طیبه توصیف کرد .

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش بنائیان سفید صبح امروز در نشست صمیمی وزیر آموزش و پرورش با یک هزار فرهنگی شهرستان های گرمسار ، آرادان و ایوانکی با اعلام اینکه فرهنگیان مروجان معرفت ، عفاف  و حجاب هستند ، اظهار کرد :  معلمان راهنمایان دانش آموزان برای دستیابی به حیات طیبه هستند.

وی با اعلام اینکه جامعه فرهنگیان و مردم شهرستان گرمسار به انتساب رئیس جمهوری به این شهرستان افتخار می کنند ،  افزود :  مردم دوستی و عدالت جویی از ویژگی های بارز دکتر احمدی نژاد است .

بنائیان با شاره به اینکه تمام فرهنگیان استان سمنان افسران آماده دفاع از هویت اسلامی نسل آینده هستند ، ادامه داد : در سال 90 تنها 9 مدرسه استان  هوشمند بود، اما هم اکنون 250 مدرسه استان هوشمند شده است .

مدیرکل آموزش وپرورش استان سمنان از تأسیس 2 مدرسه تیز هوشان طی سال تحصیلی جدید در شهرستان گرمسار خبر داد و افزود : شهرستان گرمسار دارای رتبه برتر کنکور استان در سال 91 است که نشان دهنده ظرفیت بالای این شهرستان می باشد .

بر اساس این گزارش در این نشست ،  تقوی امام جمعه شهرستان آرادان  و  کاتب نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی  نیز حضور داشتند .


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ

تعداد بازديد زيرپورتال
اين زيرپورتال امروز
تعداد بازديد اين صفحه: 105
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.