تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۲:۰۰:۳۳
کدمطلب: 550724
پیام مدیر کل آموزش وپرورش گلستان به مناسبت هفته ی شوراهای آموزش وپرورش

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

باسمه تعالی
قرآن کریم : " وامرهم شوری بینهم "

 

 

آموزش و پرورش با توسعه سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی هر جامعه پیوند ناگسستنی دارد . امروزه تغییرات سریع در ابعاد مادی و معنوی منجر به گرایش فراگیر و جهانی به آموزش و پرورش شده است .

 

برای برخورداری از نظام تعلیم و تربیت مقتدر و با کفایت در هر کشور شاید بهترین راه بهره گیری از مشارکت های مردمی در سطح ملی، در نظر گرفتن ظرفیت های  شورای آموزش و پرورش با ترکیب اعضای درون سازمانی و برون سازمانی می باشد که تسهیل کننده مسیر پر پیچ و خم و حساس سیستم آموزشی و پرورشی می گردد. در این راستا اگر مشارکت مردم و همت عالی دستگاه های اجرایی در هم تنیده شود، می توانیم نیروهای انسانی ارزشمند و توانا را که امروز و فردای اداره کشور به آنها نیازمند است ،تربیت کنیم. بدیهی است علاوه بر مشارکت برون سازمانی ، تعلیم و تربیت ، مشارکتی جدی  و همه جانبه را می طلبد که در یک سوی آن اولیا یعنی اولین معلمان و در سوی دیگر مربیان یعنی معلمان دانش آموزان در مدرسه خواهد بود. لذا تلاش و اهتمام همگی این عناصر در تکوین تعلیم و تربیت فرزندان، باعث ایجاد و تربیت نسلی پویا و با نشاط و با کفایت خواهد شد.

ضمن گرامی داشت فرارسیدن هفته شوراهای آموزش و پرورش در سال اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال و قدردانی صمیمانه از حضور مستمر و موثر فرد فرد اعضای محترم شوراهای آموزش و پرورش در استان زیبای گلستان، امیدواریم با همدلی و تدبیر دلسوزان در عرصه تعلیم و تربیت، همت و تلاش فرهنگیان فرهیخته و مشارکت همه جانبه اولیای محترم، شاهد ارتقای کیفیت آموزش و پرورش و وزیدن نسیم شادابی و طراوت امید در خطه سرسبز گلستان باشیم .

محمدرضا وطنی

مدیر کل آموزش وپرورش گلستان

دی ماه 96

به اشتراک بگذارید :