تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ ۱۴:۰۰:۵۲
کدمطلب: 525294
عضوهیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تأکیدکرد:
ضرورت تعامل وهمکاری نهادهای دولتی وغیردولتی با آموزش و پرورش

نشست تخصصی با محوریت بررسی مسائل و مشکلات آموزشی و پرورشی شهرستان گرمسار با حضور دکتر کاتب نماینده ی مجلس شورای اسلامی در محل نمایندگی آموزش و پرورش ایوان کی برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان سمنان،دکتر کاتب در سخنانی ضمن تبریک میلاد حضرت رسول  اکرم (ص)  در سخنانی اظهار داشت : آموزش و پرورش  نقش مهمی در توسعه دارد  و  توسعه ی همه جانبه ی کشور منوط به داشتن نظام آموزشی قدرتمند است

وی از آموزش و پرورش به عنوان موثر ترین نهاد فرهنگی در کشور نام برد و افزود: تحقق اهداف دستگاه تعلیم و تربیت در گرو مشارکت همگانی مردم، مسئولان و همه ی ارگان های دولتی و غیر دولتی است.

دکتر داریوش طاهری فرماندار گرمسار نیز  در سخنانی بیان کرد : سرمایه گذاری در آموزش و پرورش از اولویت های دولت و از عوامل اصلی توسعه ی کشورمی باشد .

علی زمانی مدیر آموزش وپرورش شهرستان گرمسار اظهارکرد: برنامه های مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گرمسار همسو و مبتنی بر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است

وی،نقش پررنگ تر والدین دانش آموزان و به طور کلی مشارکت های مردمی  را در فعالیت های آموزشی و پرورشی  خواستار شد .

همچنین درادامه دکتر غلامرضا کاتب نماینده ی مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه ی مجلس از روند اجرای پروژه ی مدرسه ی خیر ساز بنت الهدی در ایوان کی بازدید به عمل آورد .

کاتب در سخنانی  اظهار داشت : خیرین مدرسه ساز نقش مهمی در نظام تعلیم وتربیت دارند و  دست یابی به اهداف نظام آموزش و پرورش  را منوط به مشارکت مردمی  دانست .

علی زمانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرمسار درحاشیه ی این مراسم گفت : قطار مدرسه سازی درکشور  در حرکت است و شهرستان گرمسار نیز همسو با سایر نقاط کشور پروژه های مدرسه سازی در حال اجرا است .

ایشان ،مشارکتهای مردمی را  در توسعه ی فعالیت های آموزشی وپرورشی بسیار موثر دانست.

 

به اشتراک بگذارید :