تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ ۱۸:۵۹:۰۵
کد مطلب:  875775
مدیر کل آموزش و پرورش استان در دیدار با خانواده شهید معلم سید امیرحسین موسوی :
دیدار با خانواده های شهدا موجب دلگرمی ،آرامش و ایجاد روحیه مضاعف است

مدیر کل آموزش و پرورش استان  با حضور در منزل شهید معلم سید امیر حسین موسوی با همسر و فرزندان گرامی این شهید بزرگوار دوران دفاع مقدس دیدار کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، ابراهیم رفیعی مدیر کل آموزش و پرورش استان  به همراه حسین میرزایی رییس اداره شاهد و ایثارگران اداره کل، با حضور در منزل شهید معلم سید امیر حسین موسوی با همسر و فرزندان گرامی این شهید بزرگوار دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.

ابراهیم رفیعی در این دیدار با اشاره به اینکه وجود خانواده های شهدا پر از خیر و برکت است ابراز داشت: دیدار با خانواده های شهدا موجب دلگرمی ،آرامش و ایجاد روحیه مضاعف است .

وی تصریح نمود: دعایی که خانواده های شهدا در حق مردم می کنند بسیار موثر است ما نیز به نوبه خودمان نیازمند دعای شما عزیزان هستیم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان ضمن اشاره به آیات قرآنی  ابراز داشت: جایگاه والای شهیدان در قرآن ترسیم شده و شهیدان همیشه زنده هستند و نزد پروردگار روزی می خورند و ما نیز باید سعی کنیم که به ما نیز نظری داشته باشند.

این مقام مسئول همچنین با تاکید بر بهره مندی  از رهنمودهای خانواده های شهدا اظهار داشت: استفاده از نظرات و پیشنهادات خانواده های شهدا هم وظیفه دینی و هم  وظیفه اداری است .

گفتنی است، شهید معلم سید امیر حسین موسوی در سال 1332 در روستای ابدال از توابع شهر زنجان متولد و در 12 آبان 1361 در عملیات محرم به درجه رفیع شهادت نایل شدند .

به اشتراک بگذارید :