تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ ۱۳:۵۲:۳۱
کد مطلب:  854525
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی مطرح کرد:
روابط عمومی آموزش و پرورش باید هوشمند و ارتباط محور باشد

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: روابط عمومی در قاموس تعلیم و تربیت علاوه بر پل ارتباطی این نظام مقدس با مردم باید هوشمند و ارتباط محور باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی در آستانه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی و تجلیل از کارکنان اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی این اداره کل اظهار کرد: رسالت روابط عمومی نه تنها تبلیغات، خبرگزاری، نوشتن خبر، برپایی نمایشگاه، برگزاری کنفرانس، مناسبت‌ها و مراسم نیست بلکه کار اصلی روابط عمومی ایجاد، حفظ و توسعه ارتباطات انسانی، مدیریت روابط اجتماعی  و مشاوره است.

وی، وظیفه اصلی روابط عمومی را شناسایی، انتخاب، ایجاد، حفظ و توسعه ارتباطات انسانی دانست و تصریح کرد: مدیریت روابط اجتماعی یعنی مدیریت کلمات و احساسات، ارتباط صمیمی و ارتباط صادقانه و عامل ارتباطات یکپارچه است.

واقعی ، با بیان این که تبلیغات یک سویه است، اطلاع رسانی یک و نیم سویه است، اما روابط عمومی کاملا دوسویه است، اضافه کرد: روابط عمومی رویکردی انسانی برای شناسایی، انتخاب، ایجاد، تقویت و حفظ روابطی سازگار، ماندگار، سازنده و ارزنده با مخاطبان گوناگون بویژه مشتریان به منظور دستاوردهای بهتر است.

به اشتراک بگذارید :