تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ ۱۳:۰۲:۵۸
کد مطلب:  854496
در جلسه ستاد اجرایی شاهد مطرح شد:
8 هزار 556 دانش آموز در مدارس شاهد گلستان تحصیل می کنند

در جلسه ستاد اجرایی شاهد مطرح شد که 8هزار 556 دانش آموز در مدارس شاهد گلستان تحصیل می کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان، جلسه ستاد اجرایی شاهد استان گلستان با حضور احسان گوهری راد مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان و اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان و سایر اعضا ستاد در دفتر مدیرکل آموزش و پرورش گلستان برگزار گردید.

 حفظ کرامت خانواده های شاهد و ایثارگران وجه مشترک صحبت‌های مطرح شده در این جلسه بود که از سوی اعضای ستاد مورد تاکید قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده در سال های جاری ارائه و سپس تغییرات ایجاد شده در شیوه‌نامه ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس شاهد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

بازدید مستمر از مدارس شاهد و نظارت بر فعالیت‌های این مدارس از دیگر مواردی بود که مورد تاکید فراوان قرار داشت و از سوی اداره شاهد و ایثارگران در حال برگزاری بود.

 محمدرضا رهنمایی رئیس اداره شاهد و ایثارگران اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان تعداد دانش آموزان مدارس شاهد استان را 8 هزار و 556 نفر عنوان کرد که از این تعداد 1483 نفر دختر و  1426 نفر پسر در دوره ابتدایی، 1279 نفر دختر و 1862 پسر در دوره متوسطه اول و1110 نفر دختر و 1396 نفر پسر در دوره دوم متوسطه مشغول به تحصیل هستند.Top of Form

Bottom of Form

 

 

به اشتراک بگذارید :