تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ ۱۹:۲۰:۰۰
کد مطلب:  828902
همه دانش آموزان حادثه تصادف مینی بوس منطقه ششده وقره بلاغ فسا سالم هستند / 15 تن از دانش آموزان از بیمارستان مرخص شدند

بر اثر حادثه تصادف پراید و مینی بوس حامل دانش آموزان در ششده و قربلاغ سه سرنشین خودروی پراید جان باختند ولی همه دانش آموزان سرنشین مینی بوس سالم هستند.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش،عصرامروز چهارشنبه 21 فروردین یک دستگاه مینی بوس حامل دانش آموزان دبستان دخترانه شهید کشاورز منطقه ششده وقره بلاغ شهرستان فسا در مسیر برگشت از اردو، در نزدیکی روستای هارم شهرستان فسا دچار سانحه تصادف شدند.

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه یک دستگاه پراید با مینی بوس دانش آموزان برخورد کرده است پیرامون علت حادثه گفت: در مورد علت و چگونگی حادثه باید پلیس اظهارنظر کند اما شواهد اولیه نشان می دهد انحراف به چپ خودروی پراید از مسیر خود وبرخورد با مینی بوس عامل این حادثه بوده است اما منتظر اظهارنظر قطعی پلیس هستیم. این حادثه سه فوتی داشته که همگی سرنشینان خودروی سواری پراید بودند وهیچ دانش آموزی فوت نکرده است

وی در ادامه گفت: بلافاصله پس از بروز این حادثه که با حضور به موقع نیروهای اورژانس وانتقال دانش آموزان مصدوم به بیمارستان ولی عصر فسا همراه شد تیمی از اداره آموزش وپرورش فسا و منطقه ششده و قره بلاغ در بیمارستان حاضر شدند و پیگیر وضعیت دانش آموزان مصدوم شدند.

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس خاطرنشان کرد: براساس آخرین اطلاعات از 18دانش آموز این حادثه 7 دانش آموزهیچ جراحتی نداشته و از بیمارستان مرخص شدند ۸ نفر دیگرهم پس از اقدامات درمانی از بیمارستان مرخص شدند و تنها سه دانش آموز که یکی از آنها از ناحیه پا و دیگری دست و یکی هم از ناحیه سر دچار شکستگی شده اند که اقدامات درمانی آنها درحال انجام است و دیگر سرنشینان مینی بوس، سالم بوده یا دچار آسیب های جزئی شده اند.

شعبانی گفت: برخی دانش آموزان دچار جراحات سطحی شدند برای اطمینان خاطر بیشتر از سلامتی آنها تمامی مراقبت های پزشکی توسط تیم متخصص بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) فسا درحال انجام است که مشکل خاصی هم تا این لحظه گزارش نشده است.

به اشتراک بگذارید :