تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ ۲۲:۱۸:۵۵
کد مطلب:  794604
تجلی حضور پرشور فرهنگیان و دانش آموزان سراسر استان کرمان در راهپیمایی 22 بهمن

راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن در شهرستان ها و مناطق استان کرمان در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور حماسی و توفنده مردم و فرهنگیان و دانش آموزان سراسر استان کرمان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، آیین راهپیمایی 22 بهمن، گرامیداشت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی امروز (دوشنبه) با شعار " الله اکبر" از ساعت 9 و 30 دقیقه با حضور اقشار مختلف مردم انقلابی و فرهنیگان فرهیخته و دانش آموزان عزیز برگزار شد.

مردم قدردان کرمان از ساعت ها قبل از آغاز راهپیمایی برای خلق حماسه ای ماندگار لحظه شماری می کردند تا به جهانیان نشان دهند انقلاب اسلامی همچون 40 سال گذشته به راه خود ادامه می دهد.

انبوه جمعیت حاضر در مراسم با شعارهای 'الله اکبر'، 'کشور ما گلشن هر لاله شد عمر قیام ما 40 ساله شد'، ' امروز روز عزت ایران است 22 بهمن جاودانه است' و ' تقارن پیروزی این ملت با فاطمیه شد قرین عزت' ضمن زنده نگه داشتن خاطرات 22 بهمن سال 57، با آرمان های ارزشمند امام (ره)، شهدای انقلاب و دفاع مقدس تجدید بیعت کردند و به یاوه گویی های استکبار و دشمنان این مرز و بوم پاسخ دندان شکن دادند.

حضور در میدان عاشورا، قرائت قطعنامه پایانی و سخنرانی امام جمعه موقت تهران حجت الاسلام ابوترابی اختتام مراسم گرامیداشت یوم الله 22 بهمن در شهر کرمان بود.

راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همزمان با مرکز استان، در 32 شهرستان و منطقه آموزشی استان کرمان برگزار شد.

اجرای برنامه های فرهنگی و تبلیغی مانند برپایی ایستگاه سلامت، ایستگاه پاسخگویی به شبهات، ایستگاه نقاشی کودکان، ایستگاه های صلواتی، اجرای گروه های سرود دانش آموزی و دسته های رزم نواز و غیره زینت بخش مسیر راهپیمایی کنندگان بود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان نیز با صدور پیامی از حضور پرشور و گسترده فرهنگیان و دانش آموزان عزیز سراسر استان کرمان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه تقدیر کرد و این حضور را  نویدبخش استمرار حرکت به سمت تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظالعه العالی) و استحکام پایگاه مردمی نهضت عظیم اسلامی دانست.

احمد اسکندری نسب با بیان اینکه این نقش آفرینی دانش آموزان و فرهنگیان فرهیخته دیارکریمان در ذهن و زبان دوستداران انقلاب و نظام ماندگار و جاودان خواهد بود، گفت: بر خود فرض میدانم  با افتخار از کلیه همکاران آگاه و همیشه در صحنه و دانش آموزان گرامی و پرشور، به مناسبت شرکت آگاهانه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر نمایم و با اخلاص از پیشگاه خداوند منان خواستارم تا شما عزیزان در سایه توجهات ویژه امام عصر(عج) همواره سلامت، سربلند و موفق باشید.

تاریخ نهضت اسلامی مردم ایران به رهبری امام خمینی (ره) در 22 بهمن 1357 به نقطه عطف خود رسید و سرانجام مبارزات مردم مسلمان به بار نشست و پادشاهی 2 هزار و 500 ساله و ظلم و استبداد بیش از 50 ساله رژیم پهلوی در ایران، ریشه کن و به خواست الهی حکومت جمهوری اسلامی تأسیس شد.

به اشتراک بگذارید :