تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ ۱۳:۵۸:۲۰
کد مطلب:  794456
همزمان با سراسر کشور:
جشن 40 سالگی انقلاب با حضور پرشور فرهنگیان و دانش آموزان آذربایجان غربی در راهپیمایی 22 بهمن

فرهنگیان و دانش آموزان آذربایجان غربی همراه با مدیر کل و سایر مسوولین آموزش و پرورش استان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، تبعیت خود از رهبر معظم انقلاب و انزجارشان را از دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی به ویژه سیاست های خصمانه آمریکا ابراز داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان، در این راهپیمایی که روز دوشنبه در ارومیه و  شهرستان های مختلف آذربایجان غربی آغاز شد، فرهنگیان و دانش آموزان در کنار اقشار مختلف مردم حاضر شدند و نوای دلبستگی تمام نشدنی به انقلاب شکوهمند اسلامی سر دادند.
مردم شهرستان ارومیه همچون دیگر شهرهای استان و سایر استان های کشور با اقتدار و هوشیاری در راهپیمایی امروز شرکت کردند و روز وصف نشدنی دیگری را در تاریخ این شهر رقم زدند.
پیر و جوان، کودک و بزرگسال و زن و مردی که ساعتی پیش از آغاز زمان راهپیمایی خود را به محل برگزاری راهپیمایی رسانده بودند، بار دیگر پایبندی در دفاع از آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی را با وجود گذشت چهل سال از این انقلاب شکوهمند در گوش جهانیان فریاد زدند.
مردم ولایت مدار و انقلابی آذربایجان غربی و شهر ارومیه با در دست داشتن پلاکاردها، تصاویری از ایام انقلاب و پرچم مقدس جمهوری اسلامی در صفوف منسجم خود انسجام ملی و اتحاد بی نظیر ملت ایران را به نمایش گذاشتند.
راهپیمایان ارومیه ای که جمع کثیری از فرهنگیان نیز جزو انها بودند در حالی که دست نوشته هایی مزین به تصاویر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در دست داشتند، با سردادن شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، خامنه ای رهبر است، آمریکا در چه فکریه - ایران پر از بسیجیه، آذربایجان اویاخدی، انقلابا دایاخدی و آذربایجان جانباز انقلابدان آیرلماز حمایت خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی را بار دیگر به نمایش گذاشتند.

به اشتراک بگذارید :