تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ ۱۴:۳۰:۵۴
کد مطلب:  747306
بازدید معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از مدارس شهرستان دهاقان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به همراهی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین آموزش و پرورش استان از مدارس شهرستان دهاقان بازدید به عمل آوردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در پانزدهمین روز از آذر ماه 1397 معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به همراهی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، نماینده مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی ، رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان دهاقان به همراه هیئت همراه  با حضور در گلستان شهدای دهاقان با آرمان های شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق نمودند .

در ادامه این برنامه طی بازدیدی با حضور مسئولین از هنرستان شهید عابدی ، هنرستان فنی و حرفه ای شهید عباسپور دهاقان از نزدیک مشکلات موجود مورد بررسی قرار گرفت ، سپس در ادامه از اردوگاه حاج سید علی میرباقری و پژوهش سرای دانش آموزی دکتر حسابی دهاقان نیز بازدید به عمل آمد .

این پژوهش سرا در مباحث فیزیک، شیمی، زیست شناسی و جغرافیا فعالیت و آزمایشگاه مختلفی دارد که دانش آموزان از پایه اول تا نهم به صورت گروهی سه روز در هفته از امکانات پژوهش سرا استفاده می کنند.

به اشتراک بگذارید :