تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ ۱۵:۲۴:۳۲
کد مطلب:  711398
نماینده ویژه وزیر آموزش و پرورش پس از عیادت از حادثه دیدگان اردوهای راهیان نور و خانواده های آنان مطرح کرد:
تاکید ویژه وزیر آموزش و پرورش بر رسیدگی به حادثه دیدگان

نماینده ویژه وزیر آموزش و پرورش پس از عیادت از حادثه دیدگان تصادف اتوبوس دانش آموزان اردوی راهیان نور و گفتگو با خانواده های آنان از تاکید ویژه وزیر آموزش و پرورش بر رسیدگی به این دانش آموزان خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مهدی نوید ادهم رییس شورای عالی آموزش و پرورش  که به نمایندگی از وزیر آموزش و پرورش برای عیادت از حادثه دیدگان این صانحه و ابراز تسلیت و همدردی به خانواده های دو دانش آموز و یک عضو سپاه پاسداران به این منطقه سفر کرده بود، ضمن دیدار با خانواده حادثه دیدگان و اعلام پیام همدردی وزیر و نیز تسلیت به جانباختگان اظهار داشت: با توجه به این حادثه تلخ و تاکید وزیر آموزش و پرورش در جمع آسیب دیدگان حضور پیدا کردم. در این حادثه که سه اتوبوس حامل دانش آموزان پایه دهم اعزام شده بودند، یک اتوبوس شامل ۴۴نفر از بستان آباد به مناطق جنگی دفاع مقدس اعزام شده بود و ساعت حرکت اتوبوس ساعت ۱۳:۳۰دقیقه بود و در ساعت ۱۴:۳۰حادثه اتفاق افتاد و همه ضوابط و قوانین برای اعزام این دانش آموزان  رعایت شده بود و علی رغم رعایت همه ضوابط این اتفاق تلخ افتاد.

نویدادهم افزود: توانستم در مراسم ختم دو دانش آموز فوت شده شرکت کنم و در منزل این دانش آموزان حضور پیدا کنم که علی رغم سنگینی مصیبت وارده به آنها، برخورد گرم و صمیمی داشتند و از اینکه وزارت آموزش و پرورش به فکر آنها هستند، تشکر کردند. همچنین در دیدار با خانواده های مصدومان، برخی از آنان انتظار توجه بیشتر کادر درمانی را داشتند که ضمن تشکر از پیگیری ها و تلاش های همه جانبه کادر بیمارستان، این انتظار خانواده ها را هم اعلام کردم.

گفتنیاست، اتوبوس دانش آموزان دختر راهیان نور شهرستان بستان آباد آذربایجان شرقی در کیلومتر ده اتوبان پیامبر اعظم نرسیده به تبریز حوالی شهرک مرزداران واژگون و دو نفر دانش آموز و یک نفر کادر سپاه همراه دانش آموزان جان خود را از دست دادند. دانش آموز محدثه جباری و فاطمه سلطانی و همچنین سعید همتی از ابواب جمعی سپاه منطقه همراه دانش آموزان نفرات فوت شده این حادثه هستند.

به اشتراک بگذارید :