تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ ۰۷:۵۲:۳۰
کد مطلب:  700556
حضور خانم دکتر مهاجرانی در مراسم آغاز سال تحصیلی در دبیرستان شهید بهشتی شهرری

"دانش آموزان مدارس استعدادهای درخشان سعی کنند با شناخت و تکیه بر هویت ملّی خود ، مسیر رشد و پیشرفت علمی را طی کنند . "

این مطلب را خانم دکتر مهاجرانی، رئیس مرکز ملّی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان صبح امروز در مراسم آغاز سال تحصیلی 98-97 در دبیرستان پسرانة شهید بهشتی شهر ری عنوان کرد و افزود: همه باید برای عزت و ارتقای علمی کشور تلاش کنند و از دانش‌آموزان مدارس استعدادهای درخشان به عنوان قشر آینده‌ساز میهن اسلامی انتظار می‌رود ، با تلاش مضاعف برای سربلندی و پیشرفت کشور فعالیت کنند.

دکتر مهاجرانی همچنین با اشاره به حادثة حملة تروریستی در اهواز، به بازماندگان جان‌باختگان تسلیت گفت و برای سلامتی مصدومان این جنایت، آرزوی شفای عاجل کرد.

وی با شاره به تصویب بخش اول طرح تبدیل مرکز ملّی پرورش استعدادهای درخشان به سازمان، اظهار امیدواری کرد که با تصویب نهایی و کامل این طرح ، مشکلات فراروی فعالیت بهینة مدارس استعدادهای درخشان برطرف شود.

در این مراسم، معاون آموزشی ادارة کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و همچنین مدیر کل بنیاد شهید شهر ری نیز حضور داشتند.

این گزارش حاکی است ، دکتر مهاجرانی سپس با حضور در دبیرستان فرزانگان چهاردانگه، ضمن حضور در جشن آغاز سال تحصیلی جدید، با مدیر و دبیران این واحد آموزشی دیدار و گفت و گو کردند.

 

به اشتراک بگذارید :