تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ ۰۸:۵۳:۱۸
کد مطلب:  699277
آغاز سال تحصیلی 98-97 با نواخته شدن زنگ مهر توسط رییس جمهور و حضور حدود 14 میلیون دانش آموز در مدارس سراسر کشور

سال تحصیلی 98-97 با نواخته شدن زنگ دبیرستان دخترانه نمونه دولتی عترت توسط رییس جمهور و باحضور حدود 14 میلیون دانش آموز در سراسر ایران اسلامی آغاز شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش وپرورش به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، سال تحصیلی 97-98 با حضور حدود 14 میلیون دانش آموز در سراسر ایران اسلامی روز یکشنبه به طور رسمی با نواخته شدن زنگ دبیرستان دخترانه نمونه دولتی عترت توسط حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور آغاز شد.

همزمان با این مراسم، بهره‌برداری از 59 پروژه آموزشی در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه نیز از طریق ویدئوی کنفرانس و با پیام رئیس جمهور آغاز شد.

دکتر روحانی با تشکر از زحمات کسانی که در بازسازی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه مشارکت دارند و با درود فرستادن به روح شهدای حادثه تروریستی روز گذشته اهواز دستور افتتاح مدارس بازسازی شده کرمانشاه را صادر کرد.

مراسم رسمی شروع سال تحصیلی جدید با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و خیر مقدم و گزارش وزیر آموزش و پرورش آغاز شد.

رییس جمهور ساعت 8 بامداد و پس از به صدا درآوردن نمادین زنگ آغاز سال تحصیلی جدید، در جمع دانش‌آموزان و مسئولان این دبیرستان سخنرانی و در تداوم سنت طرح پرسش مهر از دانش‌آموزان، امسال نوزدهمین پرسش مهر را طرح خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید :