تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ ۱۴:۰۷:۰۳
کد مطلب:  661561
دیدار نماینده و فرماندار شهرستان فومن با مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان در این دیدار گفت: در احداث و مرمت واحدهای آموزشی ضروری است از ظرفیت های مردمی و خیرین مدرسه ساز بیشتر استفاده کنیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، نادر جهان آرای در این دیدار با اشاره به ظرفیت های فرهنگی شهر فومن گفت: این شهرستان، زادگاه آیت الله العظمی بهجت ،کیومرث صابری فومنی و سایر اندیشمندان  بزرگ است که بسترساز تحول بزرگ علمی و آموزشی در این شهرستان به شمار می روند. وی با اشاره به کمبود منابع دولتی در ساخت و ساز مدارس خاطرنشان کرد: در جهاد مدرسه سازی باید از ظرفیت نهادها و خیرین مدرسه ساز در جهت ارتقای کیفیت آموزشی بهره بگیریم.

محمد مهدی افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار با تبریک انتصاب مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان،  گفت: نوسازی مدارس تخریبی و استفاده از ظرفیت بنیاد برکت گام مهمی در بهینه شدن کیفیت تعلیم و تربیت در مدارس به ویژه در شهر فومن است.

محمود قاسم نژاد فرماندار فومن هم در این نشست صمیمی گفت: فعالیت پژوهشسرا و دو مدرسه مهم شهر فومن از جمله مواردی است که باعث غنای فعالیت های آموزشی و تربیتی این شهرستان فرهنگ پرور می شود.  

به اشتراک بگذارید :