تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ ۱۲:۲۱:۳۴
کد مطلب:  661512
در راستای هماهنگی برگزاری مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور صورت گرفت:
دیدار مدیر کل آموزش و پرورش استان با رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان

در راستای هماهنگی برگزاری مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور در مرداد ماه سال جاری در زنجان،مدیر کل آموزش و پرورش استان با رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از دفتر معاونت تربیت بدنی و سلامت، جلسه ای با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان  و رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان در راستای هماهنگی برگزاری مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور  در مرداد ماه سال جاری به  میزبانی زنجان تشکیل گردید.

مریم رشتچی در این جلسه گفت: حفظ سلامت و بهداشت ، پیشگیری و درمان جسمی و روانی دانش آموزان ورزشکار در میادین ورزشی بسیار ضروری است و انتظار داریم با حضور تیم کامل پزشکی در سالن های برگزاری مسابقات این مهم  میسر گردد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان افزود:درهمین راستا از رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان و همکاران ایشان می خواهیم  با مساعدت و همکاری مضاعف در برگزاری بهینه مسابقات ورزشی استان آموزش و پرورش رایاری نمایند.

در ادامه دکتر قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی نیز ضمن تبریک انتصاب خانم رشتچی به سمت مدیر کلی آموزش و پرورش استان، آمادگی خود را در خصوص تشکیل  کمیته پزشکی مسابقات ورزشی دانش آموزان سراسر کشور در زنجان اعلام نمود.

وی در همین راستا اضافه نمود: با تمام توان  اکیپ های پزشکی در محل برگزاری مسابقات و ستاد اجرایی مستقر خواهند شد .

به اشتراک بگذارید :