تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ ۱۲:۰۴:۴۴
کد مطلب:  661489
معاون سواد آموزی آموزش پرورش استان زنجان در جلسه کارکنان سوادآموزی استان:
رتبه نخست کشوری را درزمینه ی فعالیت‌های ۴ مرکز یادگیری محلی کسب نموده ایم

هادی احمد نیا معاون سواد آموزی آموزش پرورش استان زنجان در جلسه کارکنان سوادآموزی استان گفت:. رتبه نخست کشوری را درزمینه ی فعالیت‌های ۴ مرکز یادگیری محلی کسب نموده ایم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان جلسه روسای سوادآموزی استان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش و معاون سواد آموزی استان و شرکت 30  نفر از کارشناسان نواحی و مناطق و مدیران مراکز یادگیری محلی  و سایر همکاران برگزار شد.

هادی احمد نیا در ابتدای این جلسه ضمن خیر مقدم به مدعوین گفت: رتبه اول درصد باسوادی را با ضریب 97/1 درگروه سنی ۶ تا ۹ سال در کشورکسب کرده ایم.

وی تصریح کرد:بر این اساس رتبه اول درصد باسوادی را  با ضریب 98/4 در گروه سنی ۶ تا ۱۴ سال در کشور کسب نمودیم.

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان ادامه داد:همچنین  رتبه دوم درصد باسوادی را با ضریب 99/4 در گروه سنی ۱۰ تا ۱۹ سال در کشور به دست آوردیم.

این مقام مسئول یاد آور شد: در همین راستا رتبه نخست کشوری را نیز درزمینه ی فعالیت‌های ۴ مرکز یادگیری محلی  کسب نموده ایم.

 احمد نیا با اشاره به ضرورت آموزش همکاران و ارتقا توان علمی آن ها گفت:در قالب طرح توانمندسازی نیروی انسانی و با رایزنی صورت گرفته، 530  نفر از آموزش دهندگان در آموزش‌های غیرحضوری جهاد دانشگاهی شرکت کردند.

وی اضافه نمود:همچنین ۷ هزار نفر ساعت نیز موفق به کسب مهارت های لازم از مراکز یادگیری محلی شدند.

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان زنجان در ادامه ابراز امیدواری کرد::در سال ۹7 با تلاش و جدیت بیشتر در شاخص های عملکردی رشد نماییم.

وی در پایان ابراز داشت: جلسات شورای پشتیبانی را در قالب شورای آموزش پرورش برگزار می کنیم و اجرای سیاست های مد نظر سواد آموزی،آموزش اولیای بی سواد،ارتقا کمی و کیفی مراکز یادگیری محلی و گسترش حلقه های کتاب خوانی را در دستور کار داریم.

به اشتراک بگذارید :