تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ ۰۷:۱۲:۳۳
کد مطلب:  661186
دکتر تورانی تاکید کرد:
ظرفیت‌های موجود در آموزش و پرورش باید شناسایی و مورد استفاده قرار گیرد

دکتر حیدر تورانی در دهمین جلسه کمیته دستگاهی آموزش و پرورش برای برگزاری کرسی‌های ترویجی و تخصصی بر کشف، شناسایی و استفاده از ظرفیت‌های عظیم موجود تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، دکتر حیدر تورانی در دهمین جلسه کمیته دستگاهی آموزش و پرورش برای برگزاری کرسی‌های ترویجی و تخصصی که با حضور اکثریت مطلق اعضای حقیقی و حقوقی برگزار شد، با تشکر از آقایان حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان و دکتر عصاره که در تشکیل کمیته نقش مؤثری داشتند، ضمن اعلام آمادگی برای هرگونه کمک، اظهار داشت: با شرایط و فضای مناسبی که ایجاد شده است، امروز دیگر عذری پذیرفتنی نیست.

وی در ادامه اظهار امیدواری کرد که با همت روسای پژوهشکده‌های چهارگانه(اعضای حقوقی کمیته) و دعوت از صاحب‌نظرانی که از توانمندی و شایستگی لازم برخوردارند، کمیته دستگاهی هرچه سریعتر راه توسعه و ترویج علوم تربیتی را در پیش گرفته و بتواند وضعیت موجود را به نقطه مطلوبی برساند. 

دکتر تورانی با اشاره به ظرفیت‌های متنوع دستگاه آموزش و پرورش به ویژه دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه شهید رجایی و پژوهشکده‌های مختلف پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش؛ تصریح کرد: باید این ظرفیت‌ها کشف، شناسایی و مورد استفاده قرار گیرد.

وی بازخوانی آئین نامه برگزاری کرسی‌ها را امری ضروری دانست که در پی آن می‌توان  نسبت به برگزاری کرسی‌ها بر پایه تقسیمات قطبی در سطح استان‌های کشور برنامه‌ریزی و اقدام نمود.

به اشتراک بگذارید :