تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ ۰۶:۲۷:۳۲
کد مطلب:  661170
معاون وزیر آموزش و پرورش گفت:
دانش آموزان باید شناخت خود از قرآن را افزایش دهند

رضوان حکیم زاده در اختتامیه سی و ششمین دوره قرآن, عترت و نماز دانش آموزان دختر سراسر کشور بیان کرد: کتاب قرآن نسخه شفابخش زندگی بوده و دانش آموزان نیز به عنوان آینده‌سازان این کشور باید بتوانند شناخت خود را از دین اسلام و آموزه‌های آن افزایش دهند.

به گزارش معاونت آموزش ابتدایی، رضوان حکیم زاده در اختتامیه سی و ششمین دوره قرآن, عترت و نماز دانش آموزان دختر سراسر کشور، اظهار داشت: همانطور که در آموزه‌های دینی ما به پژوهش تأکید شده باید ما نیز به آن اهتمام داشته باشیم چراکه سبب افزایش شناخت ما می‌شود.

وی با بیان اینکه امروزه بیش از هر زمان دیگری در طول تاریخ سعی می‌شود چهره اسلام را خشن نشان دهند، خاطرنشان کرد: پیروان دین اسلام باید به گونه‌ای رفتار کنند که نشان دهنده واقعیت دین اسلام باشد و چهره‌ای از اسلام به دنیا نشان دهند که چهره‌ای که گروهک‌هایی مانند داعش ساخته‌اند از بین برود.

معاون وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: کتاب قرآن نسخه شفابخش زندگی بوده و دانش آموزان نیز به عنوان آینده‌سازان این کشور باید بتوانند شناخت خود را از دین اسلام و آموزه‌های آن افزایش دهند.

حکیم زاده با اشاره به برگزاری سی و ششمین دوره از مسابقات قرآن دانش آموزان در سراسر کشور اظهار داشت: این مسابقات قدمت نسبتا طولانی دارد و  افزایش استقبال از آنها نشان از روحیه قرآنی دانش آموزان دارد.

به اشتراک بگذارید :