تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ ۰۹:۴۵:۰۰
کد مطلب:  647119
شاه بیک رییس اداره استعداد درخشان و دانش پژوهان
سنجش و پذیرش در دبیرستان دوره اول استعدادهای درخشان

شاه بیک رییس اداره استعداد های درخشان و دانش پژوهان با اشاره به شناسایی و جذب دانش آموزان مستعد جهت ادامه تحصیل در دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان استان البرز و در راستای اجرای مصوبات شورای عالی آموزش و پرورش ،سنجش و پذیرش دانش آموزان در این مدارس در سال تحصیلی 97-98 به داوطلبان گرامی توصیه نمود

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز،  شاه بیک رییس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان استان البرز با اشاره به شناسایی و جذب دانش آموزان مستعد جهت ادامه تحصیل در دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان و در راستای اجرای مصوبات شورای عالی آموزش و پرورش ،سنجش و پذیرش دانش آموزان در این مدارس در سال تحصیلی 98-97 به داوطلبان گرامی توصیه نمود. که مطالب دفترچه راهنما مشاهده کرده ودر تکمیل نمودن دفترچه  راهنما با اطلاع کامل و دقت نسبت به ثبت نام و شرکت در سنجش مذکور اقدام نمایید. ابوالفضل شاه بیک در ادامه با اشاره به مهلت ثبت نام ،وزمان توزیع کارت و تاریخ برگزاری سنجش افزود : ثبت نام داوطلبان از روز شنبه 97/03/19 آغاز وتا روز پنجشنبه 3/24/ 97 از طریق سامانه ثبت نام به نشانی   hoosh.medu.ir انجام می پذیرد . شاه بیک در ادامه افزود : تمامی مراحل اعم از ثبت نام ،دریافت کارت ورود به جلسه  مشاهده نتیجه ،ثبت درخواست تجدید نظر و دریافت پاسخ آن اینترنتی  خواهد بود.

ایشان اظهارداشت : همه مراحل  به شیوه ی غیر حضوری توسط داوطلبان انجام میشود و مدارس محل تحصیل  داوطلبان در این خصوص مسئولیتی ندارد.

شاه بیک در مورد اخذ کارت ورود به جلسه گفت : کارت ورود به جلسه  یک هفته قبل از زمان سنجش از طریق سامانه  hoosh.medu.ir  در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت .

ایشان درباره زمان انجام سنجش نیز افزود: در داخل و خارج از کشور در ساعت 9 صبح روز جمعه 97/05/05به صورت همزمان در سراسر کشور سنجش انجام خواهد شد .

رییس اداره استعداد های  درخشان  البرز درباره ضوابط و شرایط ثبت نام گفت:  داشتن مقیاس  (خیلی خوب) در تمامی دروس در نوبت دوم پایه پنجم و ششم در سال تحصیلی96-95و 97-96برای ثبت نام کننده گان الزامی است.

ایشان در پایان با اشاره  به محتوای سنجش که هوش و استعداد و خلاقیت میباشد افزود:اسامی پذیرفته شده گان  دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان ،تا نیمه شهریور ماه از طریق سامانه   hoosh.medu.ir اعلام خواهد شد .و بعد از آن هیچ فهرست ذخیره ای برای دبیرستان های دوره اول اعلام نخواهد شد.

به اشتراک بگذارید :