تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ ۲۱:۳۱:۳۱
کد مطلب:  633452
فرماندارشهرستان دامغان:
تعهد خیّران مدرسه‌ساز دامغانی ۵میلیارد تومان است/ شناسایی۴۲ خیّر

فرماندار دامغان بابیان اینکه این شهرستان دارای ۴۲ خیر مدرسه‌ساز است، گفت: این افراد نیک‌اندیش پنج میلیارد تومان تعهد ساخت مدرسه را در شهرستان بر عهده‌دارند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان سمنان ،علی‌اصغر مجد ، ضمن اشاره به شناسایی ۴۲ خیر مدرسه‌ساز در دامغان، تأکید کرد: این خیران در امر ساخت‌وساز و تجهیز مدارس با آموزش‌وپرورش شهرستان همکاری دارند و این تعاملات سال گذشته به تعهد پنج میلیارد تومانی خیران مدرسه‌ساز منجر شد.

وی افزود: از مجموع ۱۸ میلیارد تومان تعهد خیران مدرسه‌ساز در استان سمنان پنج میلیارد تومان سهم خیران دامغانی است که رف قابل قبولی را شامل می‌شود.

فرماندار دامغان گفت: خیران مدرسه‌ساز در توسعه فضاهای آموزشی مشارکت دارند و باید قدردان این افراد نیکوکار باشیم که در یک عمل بسیار بزرگ که از باقیات و صالحات حضور دارند.

مجد خاطرنشان کرد: از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تاکنون شاهد حضور خیران مدرسه‌ساز در سطح جامعه هستیم و روزبه‌روز به تعداد افراد افزوده می‌شود.

وی افزود: دولت‌های یازدهم و دوازدهم عنایت خاصی به آموزش‌وپرورش داشته تا جایی که در کنار حمایت از خیران مدرسه‌ساز اعتبارات دولتی نیز برای کمک به تکمیل پروژه های مشارکتی ارائه می کند که سهم دامغان از این اعتبارات چشم گیر است.

رئیس شورای اداری دامغان بابیان اینکه یکی از سیاست های پنج گانه وزارت آموزش و پرورش در دولت یازدهم توسعه مشارکت بوده است، اظهار داشت: حضور خیران مدرسه‌ساز در امر و توسعه فضاهای آموزشی جامعه ستودنی است و باید از این افراد قدردانی شود.

مجد گفت: شهرستان دامغان دارای ۱۳۷ آموزشگاه تحصیلی و حدود ۱۵ هزار نفر دانش آموز و یک هزار و ۴۰۵ نفر کادر آموزشی است.

 

به اشتراک بگذارید :